Antetli / Kartvizit

Firmaların günden güne artmasının yanında artan kurumsal kimlik çalışmaları şirketlerin temsil edilme biçimlerindendir. Antetli kağıtlar küçük ancak bir o kadar da önemli tanıtım parçalarıdır. Standart bir antetli kağıtta, kağıdın üst kısmında firmanın amblemi ve adı bulunmaktadır. Alt kısımda ise firmanın adresi ve iletişim bilgileri yer almaktadır.Antetli kağıtlar tercih edilirken genel olarak sadeliğe önem verilmelidir.

Kurumsal firmalar bu tür antetli kağıtları genel olarak resmi yazışmaları için tercih etmektedirler. Firmanın adresi, logosu gibi bilgilerin hemen kağıdın arka planında basılı olması hem iletişim noktasında büyük kolaylık sağlar hem de daha prestijli gözükmesine neden olur. Bu tarz antetli kağıtların basımında gram bazında bir çok kağıt türü tercih edilebilir ama standart olarak A4 kağıtları 90 veya 80 gram olarak kullanılmaktadır.

Kartvizit, firmanızın imzası niteliğindedir. Firmaların grafik tasarım hizmetleri alabilmesi için en belirgin ve gerekli tasarımı öncelik kartvizitleridir. Özellikle iş sektöründe her firmanın bir kartviziti bulunmalıdır. Kartvizit tasarımları ülkemizde profesyonel olarak tasarlanıp ucuz bir maliyetle basılabilmektedir. Ancak tasarım alanında kaliteli olmayan, baştan sağma kartvizit tasarımları yaparak firmalara sunanlardan da kaçınmak gerekir. Bu bağlamda kartvizit tasarımınızı yaptıracağınız firmayı kesinlikle iyi seçmeniz gerekmektedir.

Dikkat çeken kartvizit tasarımı ile rakip firmalardan daima bir adım önde olursunuz. Psikolojik olarak kaliteli bir kartvizit ile kendinizi tanıtmanız gerekecektir.

Kaliteli bir kartvizit tasarımında şirket adı, kişi ünvanı, adı soyadı, telefon ve faks numaraları, e-posta adresi ve web sitesi olmazsa olmazlardandır. Ayrıca dilerseniz kartvizitinizde sosyal medya hesaplarına linkler de yer alabilmektedir. Dilerseniz de son dönemlerde trend olan QR Code kartvizitlerinize eklenebilmektedir. Kartvizit tasarımları standart boyutları 8.4 x 5.2 cm aralığındadır. Dilerseniz özel kartvizit tasarımları da yaptırabilirsiniz.

Son olarak kartvizitlerin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Çift taraflı veya tek taraflı mat selefonlu baskı, çift taraflı yada tek taraflı parlak selefonlu baskı, Tuale Lüks Kapıt Kartvizitler, Şeffaf Kartvizitler, Plastik Kart Tipi Kartvizitler, Tek veya Çift Taraflı Laklı Kartvizitler ülkemizde en çok kullanılanlardır.

Sizde antetli kağıt veya kartvizit tasarımı yaptırmak için firmamız sitemizde bulunan Teklif Formu veya 0216 553 67 03 numaramızdan bizlere bulaşabilirsiniz.
 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.