Avukat Web Sitesi
Avukat ve hukuk bürolarına özel olarak geliştirmiş olduğumuz 7 muhteşem tema ile hizmetinizdeyiz. Tüm temalarımız dilediğiniz renk düzenlemesi yapılarak sadece 24 saat içerisinde kurularak kullanımınıza açılır.
499 TL / Tek Sefere Mahsus!

Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı

 • Avukat Web Sitesi Genel Özellikleri

  Avukat ve hukuk bürolarına özel olarak geliştirmiş olduğumuz 7 muhteşem tema ile hizmetinizdeyiz. Tüm temalarımız dilediğiniz renk düzenlemesi yapılarak sadece 24 saat içerisinde kurularak kullanımınıza açılır.

  Sistemlerimizde yer alan e-müvekkil modülü ile her müvekkilinize ayrı ayrı kullanıcı adı ve şifre oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz müvekkillerinize ister özel olarak tek bir dosya, evrak, duyuru dilerseniz de tüm müvekkillerinize aynı anda dosya, evrak ve duyuru eklemeleri yapabilirsiniz. Üstelik web siteniz için sadece tek sefere mahsus ücret ödersiniz.

  Hukuk Bürosu ve avukat sitesi tasarımlarımız veya diğer konular hakkında tüm soru ve sounlarınızı 0216 553 67 03 ´den bize ulaşarak tarafımıza bildirebilirsiniz.

  • Ücretsiz Hosting ve Domain

   Webzane Bilişim ürünlerini satın aldığınızda ilk yıl domain ve hosting için ücret ödemezsiniz. Sınırsız trafik, sınırsız disk alanı sağlarız. Böylelikle ne kadar kullandığınızı düşünmeden sadece işinize odaklanırsınız.( .com, .net, .org, .com.tr, .av.tr, .org.tr, .gen.tr gibi alan adları için geçerlidir. )

  • Profesyonel Yönetim Paneli

   Web sitenize ait kontrol paneli basit ve kullanışlı şekilde tasarlanmıştır. Web sitenizi paneliniz aracılığı ile güncelleyebilir veya ekleme çıkarma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Profesyonel yönetim panelleri ile müşterilerimize profesyonel web sitesi oluşturma imkânı sağlıyoruz.

  • Ücretsiz İçerik Oluşturma

   Yapılacak olan internet sitesi ile ilgili ana başlıkları firmamıza iletmeniz halinde bazı bölüm ve içerikleri firmamızda biz oluşturarak beğenilerinize sunuyoruz. Dilerseniz firma yetkililerimizden içerikler hakkında destek ve bilgileri de ücretsiz olarak alabilirsiniz. Özgün içerik metinleri oluşturma alanında lütfen ayrıca bilgi alınız.

  • Web Arayüz Tasarımı

   Firmamızda kurumsal konseptinize uygun profesyonel tasarımlar yapılmaktadır. İnternet siteniz Javascript, Css, Asp yazılım dilleriyle kodlanmış responsive tasarım özellikleri ile yapılarak beğenilerinize sunulacaktır. Hazır tasarımları tercih etmemek sitenin firmaya özgü bir tasarımı olması kurumsal imaj ve Google arama motoru açısından oldukça önemlidir.

  • Teknik Destek Hizmetleri

   Firmamızla çalışmalarınıza başladığınız andan itibaren sınırsız teknik destek alabilirsiniz. İster telefon, ister e-mail üzerinden bizlere ulaşarabilir ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her zaman Webzane Bilişim´den yardım alabilirsiniz.

  • Sınırsız E-Mail Hesabı

   Paketimiz dahilinde dilediğiniz kadar alan adınız uzantılı e-mail hesabı açabilir ve dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz de bilgisayarınızdan bu mail adreslerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

  • Kurumsal E-Mail Hesabı
   Opsiyonel

   Kurumsal Mail sistemleri, kurumsal işletmeler için geliştirilmiş olan ve gönderilip alınan tüm e-mailleri şifreli bir şekilde ulaştıran, kurumsal işletme ihtiyaçlarına karşılık veren stabil, hızlı ve güvenli maillerdir. Bu paketler kendi içerisinde anti-virüs programlarına da sahiptir.

  • E-Müvekkil

   Avukat ve hukuk bürolarına özel tüm web sitelerimizde müvekkilleriniz için özel olarak dosya, evrak ve duyuru ekleyebileceğiniz muhteşem bir modüldür. Detaylar için telefondan bilgi alabilirsiniz.

  • Kısayol Bağlantıları

   Sizlere özel olarak hazırlamış olduğumuz bu web sitelerimizde önemli ve faydalı sitelere kısayol bağlantılarını web siteniz üzerinden paylaşabilmektesiniz.

  • Vekalet Bilgileri

   Dilerseniz noter ve konsolosluklar aracılığı ile düzenlenebilecek vekalet örneklerinizi size ait web siteniz üzerinden müvekkillerinizin dilediği an indirmelerini sağlayabilirsiniz.

  • Faaliyet Alanları

   Hukuk büronuzun faaliyet gösterdiği alanların ana başlıkları ve tüm detaylarını sergileyebileceğiniz özel menü modüllerini kullanabilirsiniz.

  • Seo Uyumluluğu

   Web site yazılımımız kodlaması ve tasarımsal görüntüsü itibari ile Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarının alt yapısına uygun bir haldedir. Sitenizi dilediğiniz gibi yönetebilmeniz haricinde içeriklerinizi dilediğiniz kadar arttırarak arama motorlarında üst sıralara tırmanabilirsiniz.

  • Arama Motorlarına Kayıt

   Web site tasarım ve programlamanızı tamamlamamızın ardından Google, Yandex ve Bing gibi dünyada en çok tercih edilen arama motorlarına kayıt işleminiz firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • Sınırsız İçerik Oluşturma

   Web sitenize sınırsız resim, ürün, kategori, hizmet, makale, haber, blog, banner, referans,  ve sayfa ekleyebilmektesiniz. Oluşturacağınız tüm sayfa ve görseller SEO optimizasyon ayarları destekli olarak anında web sitenize eklenmektedir.

  • Güncel İstatistik

   Web siteniz içerisine kuracağımız bir yazılım ile Google Analytics hizmeti üzerinden sitenize hangi ülkelerden, illerden ziyaretçilerin girdiğini, hangi sayfalarınızda ne kadar zaman geçirildiğini, giriş saatleri, günleri ve hatta tarayıcı ismine kadar en detaylı istatislikleri inceleyebileceksiniz.

  • Sosyal Medya Tasarımı

   Web sayfanıza dilediğiniz sosyal medya bağlantı ikonları koyularak varsa sosyal medya hesaplarınıza yönlendirmeler yapılmaktadır. Üstelik sosyal medya hesaplarınız yoksa Facebook, Twitter ve Google+ sayfalarınız tarafımızdan ücretsiz olarak aktif edilerek sosyal medya sayfa tasarımlarınızda hediye olarak yapılmaktadır.

  • Yabancı Dil Ekleme
   Opsiyonel

   Web sitenizi dünya üzerinde yer alan 50 kadar dile çevirebilir ve sitenize ekleyeceğimiz bayrak ikonu aracılığı ile yabancı dil sayfalarına geçişleri kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Tüm sayfalarınız özel olarak istemiş olduğunuz dile çevirilmektedir.

  • Ücretsiz Panel Eğitimi

   Web sitenizi yönetebilmek için kimseye ihtiyacınız yok. İstanbul içerisinde yer alan tüm müşterilerimizin web siteleri tamamlandığında yerlerinde yönetim paneli eğitimi firma yetkililerimiz tarafından verilmektedir. İl dışındaki müşterilerimize ise aynı işlem uzaktan bağlantı programları aracılığı ile yine ücretiz olarak sağlanmaktadır.

  • Responsive Web Sitesi

   Responsive özellikli dediğimiz web sitesinin diğer adı mobil cihaz uyumluluğudur. Bu özellik ile web sitesine mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşmaktadır.

  • Hakkımızda Modülü

   Firmanıza ait kuruluş bilgilerinin misyon ve vizyonunuza ait detaylı bilgilerin yer aldığı bölümdür.

  • Haber Modülü

   İnternet sitenizin ilgili bölümlerine sınırsız bir şekilde haber, duyuru, makale gibi içeriklerinizi dilediğiniz zaman metin, resim ve video olarak ekleyebilirsiniz.

  • Blog Modülü

   İnternet sitenizde bu bölüm aracılığı ile ziyaretçilerinizi işiniz hakkında bilgilendirebilir, bu bölümü aktif bir şekilde kullanarak web sitenize ziyaretçiler de çekebilirsiniz.

  • Foto Galeri Modülü

   Foto Galeri Modülü sayesinde internet sitenize işinizle ilgili fotoğraflarınızı ekleyerek ziyaretçilerinize örnek işlerinizi, hizmetinizi veya uygulamalarınızı gösterebilirsiniz.

  • Video Galeri Modülü

   Video Galeri Modülü ile sitenize oluşturulan videolar bölümünde dilediğiniz videoları paylaşarak site ziyaretçilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Panelinizde embed kodları aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde videolarınızı ekleyebilirsiniz.

  • Referanslar Modülü

   Firmanızın iş yaptığı firma ve şahısları sitenizde dilerseniz logolarını paylaşarak, dilerseniz metin halinde rahatlıkla paylaşabileceğiniz referanslar modülü sistemini kullanabilirsiniz.

  • Hizmetler Modülü

   İnternet sitenize yer almasını istediğiniz tüm hizmetleri site menünüzde ve dilerseniz ana sayfanızda yayınlayabilirsiniz. Hizmetler bölümü içerisinde hizmetiniz ile ilgili yazı ve aynı hizmetle ilgili görsellere de yer verebilirsiniz.

  • Sıkça Sorulanlar Modülü

   İşiniz ile ilgili sıkça sorulan sorular mı var? Bunları sitenizde kendinize soru cevap şeklinde yayınlamak mi istiyorsunuz, dilerseniz sitenizde bu bölüme de yer verebilirsiniz.

  • Anket Modülü

   Web sitenizde anket modülü aracılığı ile sınırsız anket oluşturabilir ve profesyonel yönetim paneliniz aracılığı ile anket sonuçlarınızı inceleyebilirsiniz.

  • İletişim Modülü

   Firmanıza ait adres, telefon, fax, gsm, e-mail gibi iletişim bilgilerinin yer aldığı bu bölümde yer alan özel bir form aracılığı ile ziyaretçilerinizin gönderdiği mailler otomatikmen site mail adreslerinize ulaşmaktadır.

  • İnsan Kaynakları Modülü

   İş alımlarının sıkça yaşandığı sektörlerde tercih edilen insan kaynakları formu en profesyonel hali ile oluşturularak tarafınızın kullanımına sunulmuştur. Tüm başvurular panelde yedeklenmekte ve tarafınıza mail olarak gelmektedir.

  • Hava Durumu Modülü

   Web sitenizde dilerseniz anlık olarak hava durumunun yer aldığı bir modüldür.

  • Döviz Kuru Modülü

   İnternet sitenizde ziyaretçilerinize anlık olarak en güncel döviz kurunu paylaşabileceğiniz bir modüldür.

  • Ürünler Modülü

   Web sitenizde dilediğiniz kadar ürün sergileyebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda ürünlerinize yazı, renk, boyut, cins gibi ibarelerin de yer alacağı bölümler açabilirsiniz.

  • Kategoriler Modülü

   Web sitenizde ürünleriniz için dilediğiniz kadar kategori ve alt kategori oluşturabilirsiniz.

  • Bağlantı Modülü

   Web sitenizden dilediğiniz kadar iç ve dış bağlantı linkleri oluşturabilirsiniz.

  • HTML Modülü

   HTML yazı modülü sayesinde panelimizde dilerseniz düz yazı yazabilir, dilerseniz de HTML kaynak kodları ile farklı bir yapı oluşturabilirsiniz.

  • Banner Modülü

   Site ana sayfanızda yer alan slider geçişlerinizin tamamını panelinizden yönetebilir, ekleme ve çıkarmalarını panelden yapabilirsiniz.

  • Dosya Modülü

   Talebiniz doğrultusunda internet sitenizde hizmetlerinize, ürünlerinize PDF, Word, Excel dosya formatında kullanım kılavuzları, kullanım sözleşmeleri, kurulum çizelgeleri de ekleyebilirsiniz.

  • Dinamik Yazı Tipleri

   Profesyonel yönetim paneliniz aracılığı ile siteniz içerik sayfalarında yer alan tüm karakterlerin yazı tiplerini kolayca değiştirebilirsiniz.

  • Teklif Formu Modülü

   Web sitenizden ürünleriniz ve hizmetleriniz için oluşturacağımız teklif formu bölümünden sizlere müşterileriniz taleplerini iletebilir ve anında müşterileriniz ile irtibata geçebilirsiniz.

  • Canlı Destek Modülü

   Sitenize yerleştireceğimiz canlı destek yazılım sayesinde web sitenize giren ziyaretçilerinizle siteniz üzerinden anlık olarak konuşabilir ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

  • Ziyaretçi Defteri Modülü

   Web sitenize gelen ziyaretçilerinizin firmanız hakkında görüşlerini paylaşabileceği alandır. Bu alana yazılan yazılar öncelikle panelde site sahibinin onayına sunulur ve onay verilmesi halinde web sitenizde yorumlar görüntülenmektedir.

  • Basında Biz Modülü

   Firmanız ile ilgili yazılı ve görsel basında yayınlanan tüm haberlerini talep etmeniz halinde web sitenizde fotoğraf veya video olarak yayınlayabilmektesiniz.

  • Google Adwords Desteği
   Opsiyonel

   Web sitesini hemen ilk sırada görmek isteyenler için ideal çözüm olan Google Reklamları alanında uzman profesyonel ekibimiz ile ( Adwords ) desteği vermekteyiz.

  • Gizli Sayfalar Özelliği

   Ziyaretçilerinizin yalnızca onlara vereceğiniz bağlantılar ile görüntülenebileceği gizli sayfalar oluşturabilmektesiniz.

  • Dinamik Menü Yapısı

   Web sitenizde olmasını istediğiniz menüleri panelinizden kolaylıkla silebilir veya menü başlık ve içeriklerini değiştirebilirsiniz.

  • Sayfa Önbellekleme

   Tüm paketlerimize bulunan bu özellik sayesinde sayfalar arası geçişlerde her zaman web sitenizde daha hızlı dolaşabilirsiniz.

  • Webmaster Araçları

   Firmamızın yapımında bulunduğu tüm web siteleri Google, Yandex ve Bing arama motorlarının özel olarak sistemlerinde bulunan Webmaster araçlarının site entegrasyonları ücretsiz olarak firmamız tarafından yapılmaktadır.

  • Rehber Kayıtları
   Opsiyonel

   Web siteniz seo optimizasyonu açısından önemli bir konuma sahip olan yaklaşık 100 firma rehberi sitesine firma adres, telefon, web adresi, mail, sektör bilgileri girilerek ekleme işlemleri yapılmaktadır.

  • Logo Tasarım
   Opsiyonel

   Yeni açılan firmanız için veya var olan logonuzda revize işlemleri için web tasarımınız ile birlikte logo tasarımınızda firmamız tarafından yenilenebilmektedir.

  • Hızlı Kurulum

   Sipariş talebinizi oluşturarak veya hizmetimizi satın alarak web sitenizi en kısa sürede sizlerin kullanımına açmaktayız.

  • %100 Türk Yapımı

   Webzane Bilişim firmasının sunmuş olduğu tüm web sitesi hizmetleri % 100 Türk mühendisler tarafından üretilmiştir. Kesinlikle hazır bir yazılım kullanılmamaktadır.

  • Tek Sefere Mahsus Ödeme

   Webzane Bilişim´den satın aldığınız tüm hizmetlerin tutarları diğer firmalar gibi her sene değil, tek seferlik alınmaktadır. Yaptırdığınız tüm web sitelerini her sene sadece domain ve hosting uzatma tutarlarını ödeyerek uzatabilirsiniz.

  • Google Maps Desteği

   İnternet sitenizin iletişim sayfasında yer alacak Google Maps Harita ekleme işlemi ve Google Maps kaydı firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • Facebook Modülü

   Facebook modülü aracılığı ile web site ziyaretçilerinizi sitenizde yer alan Facebook bağlantı butonu ile sosyal medya sayfanıza yönlendiriyoruz.

  • Twitter Modülü

   Twitter modülü aracılığı ile web site ziyaretçilerinizi sitenizde yer alan Twitter bağlantı butonu ile sosyal medya sayfanıza yönlendiriyoruz. Dilerseniz de son attığınız tweetleri sayfanızda görüntüleyebiliriz.

  • Kullanıcı Dostu Arayüz

   Web sitenizin yönetim işlemlerinin yapıldığı yönetim paneliniz tamamen Türk mühendisler tarafından kullanışlı ve basit bir şekilde tasarlanmıştır. Bilgisayar kullanmasını çok az bilen bir kişi bile bu panelleri yönetebilmektedir.

  • Logo Güncelleme

   Panelinizde yer alan özel logo düzenleme bölümü ile logonuzda herhangi bir değişiklik olduğu zaman kimseye ihtiyaç duymadan yeni logonuzu siz günceleyebilmektesiniz.

  • Site Seo Ayarları

   İnternet sitenize ait anahtar kelimeler ( keywords ), başlıklar ( title ) ve site açıklaması ( description ) gibi ayarları paneliniz aracılığı ile yapabilmektesiniz.

  • Profesyonel Harita Kayıtları
   Opsiyonel

   Lokasyon bazlı haritalara kayıt olarak mahallenizde, semtinizde, ilçenizde ve bölgenizde arama yapan ziyaretçilerinizin karşısına ilk olarak siz çıkın. Ayrıntılı bilgi için Harita Kayıt sayfamızı ziyaret ediniz.

  • Güvenlik Sertifikası
   Opsiyonel

   Web sitenize dilerseniz 256 Bit güvenlik sertifikası kurulumu yaptırabilirsiniz, 256 bit güvenlik sertifikası ile bilgi transferi güvenli şekilde yapılmaktadır, ayrıca arama motorları için güvenlik sertifikası kurulu olan web siteler daima daha önceliklidir.

  • Yedekleme Arşivleme
   Opsiyonel

   Web site dosyalarınız özel sunucu yedekleme sistemleri tarafından otomatik olarak yedeklenir ve haftalık olarak arşivlenir.

  • Site İçi Arama

   Genellikle ürün bazlı web sitelerinde tercih edilen bu özellik ile sitenizdeki arama butonu aracılığı ile dilediğiniz ürüne anında erişebilirsiniz.

  • Site Map Oluşturma

   Web sayfanızın arama motorları tarafından daha iyi ve hızlı tanınabilmesi için sitenizin tamamlanması ve yayına alınması ile birlikte Site Map dosyanız arama motorlarına bildirilmektedir.

  • Mobil Uyumlu Site

   Güncel olarak yapılacak olan bu paketimizde siteniz mobil uyumlu olarak tasarlanacaktır. Bu vesile ile artan mobil cihaz kullanımında web siteniz bilgisayarlar için farklı cep telefonu ve tabletler için farklı olarak ziyaretçilerinizi karşılayacaktır.

 • Avukat Web Sitesi Avantajları
  • Farklı Tema Modelleri
   Farklı Tema Modelleri

   Avukatlara ve hukuk bürolarına özel bu yazılımlarımızda 6 adet hazır tema seçeneğimiz mevcuttur.

  • Hızlı Sayfa Aktivasyonu
   Hızlı Sayfa Aktivasyonu

   Beğendiğiniz avukat sitesi temanız sadece 24 saat içerisinde kurulumu yapılarak tarafınıza teslim edilir.

  • Ücretsiz Hosting
   Ücretsiz Hosting

   Avukat ve hukuk bürolarına özel web sitelerimizin tamamında ilk senelik hosting tahsis ücretinizi biz karşılıyoruz.

  • Ücretsiz Alan Adı
   Ücretsiz Alan Adı

   Avukat ve hukuk bürolarına özel web sitelerimizin tamamında ilk senelik alan adı tahsis ücretinizi biz karşılıyoruz.

  • Arama Motoru Kayıt
   Arama Motoru Kayıt

   Tüm yazılımlarımıza özel Google, Yandex ve Bing arama motoru kayıtlarınız ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • Özel Yönetim Paneli
   Özel Yönetim Paneli

   Özel yönetim paneliniz sayesinde tüm sayfalarınıza hızlı ve basit bir şekilde ekleme / çıkarma yapabilmektesiniz.

  • E - Müvekkil Sistemi
   E - Müvekkil Sistemi

   Sistemlerimizdeki özel müvekkil sistemi ile müşterilerinize kolaylıkla dosya ve duyurularınızı iletebilirsiniz.

  • Hızlı Destek
   Hızlı Destek

   Tüm yazılımlarımız adına takıldığınız ve bilgi almak istediğiniz noktalarda daima firmamızdan destek alabilirsiniz.

  • Kısayol Bağlantıları
   Kısayol Bağlantıları

   Sektöre dair gerekli tüm kısayol bağlantılarına geçiş avukat web siteleri aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.

 • Avukat Web Sitesi Referanslarımızdan Bazıları
 • Sorularınıza Cevap Vermek İçin Buradayız.
  Avukat Web Sitesi bizim lisanslı ürünümüzdür, tüm fonksiyonlarını iyi biliyoruz ve siz kullanıcılarımızın da bu fonksiyonları öğrenerek yüksek kapasitede kullanmanızı istiyoruz. Fazladan hiçbir ücret ödemeden eğitimli uzmanlarımızdan telefonla veya çevrimiçi yardım alabilirsiniz.
  Domain Nedir?

  Domain´in türkçe karşılığı alan adı anlamına gelmektedir.  Bir internet sitenizin olması için öncelikle bir domain adresinizin olması gerekmektedir ve domain (Alan Adı) sizin, yada sahip olduğunuz şirketin internetteki kimliği, adresidir.

  Kaliteli Bir Web Sitesinin Firmalara Faydaları Nelerdir?

  Firma kimliğinize ve hedef müşteri kitlenize uygun olarak hazırlanmış bir web sitesi sizlere fayda sağlayacaktır. Web sitesi firmalar için ucu bucağı olmayan internet pazarında yer almak ve ürünlerinizi tanıtmak için muhteşem bir keşiftir. Kaliteli tasarım ve programlanmış bir web sitesi ile sizde firma adınızı markalaştırabilir, firmanıza prestij sağlayabilir ve hedef müşterilerinize en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

  Web Sitesini Yaptırdıktan Sonra Her Sene Aynı Ücreti Mi Ödeyeceğim?

  Hayır. Webzane Bilişim Hizmetleri olarak ilk yıl başka bir ücret ödemezsiniz. Sonraki yıllarda ise internet sitenizin yayın hayatına devam etmesini dilerseniz sadece web sitenizin Domain ( Alan Adı ) ve Hosting ( Barındırma ) ücretlerini ödeyerek çok rahat bir şekilde kullanımlarınıza devam edersiniz. 

  Uzatma Süresi Yaklaşan Sitemi Nasıl Uzatacağım?

  İnternet siteleriniz firmamızla çalışmaya başladığınız anda, Domain ( Alan Adı ) ve Hosting ( Barındırma ) paketleriniz aktif edilecektir. Bir sene kadar sonra uzatma süreleriniz yaklaştığında tam 1 hafta kala tarafınıza bir bilgilendirme maili göndereceğiz. Bilgilendirmemize bir cevap alamaz isek 3 gün kala bir bilgilendirme maili daha gönderecek ve tarafınıza uzatma süreniz yaklaştığına dair bir arama gerçekleştirecek ve son güne bırakmadan uzatmanızı tamamlamış olacağız.

  Web Sitesini Yaptırdım Ancak Nasıl Kullanacağımı Bilmiyorum?

  Webzane Bilişim Hizmetleri yetkilileri sizlere web siteleriniz tamamlandığında İstanbul içerisinde faaliyet gösteriyorsanız yerinizde, bir çok müşterimiz gibi il dışında faaliyet gösteriyorsanız da uzaktan bağlantı programları aracılığı ile site kullanımı eğitimi vermektedir. İlerleyen günlerde kullanımda zorlandığınız ve yetişemediğiniz noktalarda hemen sizlere yardımcı olmaktayız.

  Web Sitemde Yabancı Dil Bölümü Açabilir miyim?

  Tüm web sitelerimizde talebiniz dahilinde dilediğiniz kadar yabancı dil sekmesi yazılımı yapılabilmektedir. Lütfen bu talebiniz için müşteri temsilciniz ile irtibata geçiniz.

  Av.tr Uzantılı Domain ( Alan Adı ) Alımı İçin Ne Gerekir?

  ".av.tr" alt alan adının tahsisi ile ilgili olarak, TBB´nce bilgi notu, kurallar ve taahhütname başlıkları altında 3 grup döküman hazırlanmış ve bu dökümanlar http://www.barobirlik.org.tr/avtr/ adresinde kullanıcılara sunulmustur.

  Web Site Tasarımı İçin Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

  Firmamız genel olarak sözleşmelerinde aksi belirtilmedikçe sözleşme tutarının %40 ödemesini peşin olarak kalan bakiyeyi ise proje tamamlandığında almaktadır.

  Web Sitem Ne Kadar Sürede Teslim Olur?

  Web sitelerinizin ortalama teslim süreleri için lütfen ilgili ürünümüzün genel özellikler bölümündeki özellik listesini kontrol ediniz.

  Mobil Site Nedir?

  Mobil web siteleri mevcut olan veya yeni yapılacak olan web sitenizin cep telefonları, ipadler gibi mobil cihazlardan giriş yapıldığında pratik ve basit şekilde sitenin kullanılmasına olanak veren. Mobil cihazlara göre oluşturulmuş sitelerdir. Bu durumlarda küçük ekranlara müsait ve parmaklarla kullanmayı çok kolay hale getirebilecek mobil siteler tasarlanmaya başlamıştır.

  Bir nevi bilgisayarlar için ayrı ve mobil cihazlar için ayrı site tasarımlarınız ve programlamalarınız olacaktır.

  Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO ) Nedir?

  Arama motoru optimizasyonu ingilizce kullanılan ismi ile Search Engine Optimization olmakla beraber ülkemizde kısaltması SEO ismi ile anılmaktadır.

  Seo Optimizasyon başta google arama motoru ve diğer arama motorlarında sitenizin reklamsız üst sıralarda yükselme adına yapılan çalışmalarının tümüne denilmektedir.Her arama motorunun kendine özgü algoritmaları bulunmaktadır. Web sitenizin bu algoritmalara uyması ile üst sıralara çıkma işlemleriniz daha da hızlı artacaktır.

  Ancak unutmamalısınız ki seo bir kerelik yapılacak bir işlem değildir, daima ve düzenli işlemler gerektirir.

  Seo´nun Faydaları Nelerdir?

  Seo aslına bakacak olursak küçük işletmelerin daha çok büyük işletmelerle rekabet etmesine yardım eden bir araç olmaktadır. Yani şöyle düşünün firmanız ile ilgili aramalarda, genel veya bölgesel kelime bazında web sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlayarak doğru ziyaretçilerin sizleri ziyaret etmesini sağlarsınız. Aynı zamanda ziyaretlerin çokluğu sebebi ile de firmanızın marka tanıtımını arttırırsınız. Daha detaylı bilgi için Arama Motoru Optimizasyonu sayfamızı ziyaret ediniz.

  Seo Optimizasyon İle Arama Motorlarında İlk Sıraya Gelmemizi Garanti Eder misiniz?

  Hayır, bu iddaada olan firma ve şahıslar kesinlikle dolandırıcıdır ve uzak durulmalıdır. Böyle bir garanti kesinlikle kimse tarafından verilemez.

  Sosyal Medya Yönetiminin Faydaları Nelerdir?

  Facebook, Twitter, Google+ gibi sosyal medya devi firmalarda yer almak koşulsuz ki firmalarınıza iyi sonuçlar sağlaaycaktır. Bu gibi sosyal medyalarda reklam, duyuru, kampanya bildirilerini direk olarak haberdar edebileceğiniz bir kitleniz olacak. Bu kitle firmanızla sosyal medyada sürekli karşılaştıkca firmanızla yakınlaşmakta ve dilediği zaman sosyal medya gibi erişimin kolay olduğu bir ağda iletişim kurabilecektir.

  Google Reklamları ( Adwords ) Nedir?

  Google reklamları ( adwords ) arama motorunda herhangi bir arama yapıldığında aranan kelimeye uygun hizmet veya ürünlerin reklamlarının kullanıcıya gösterilmesini sağlayan sistemdir. Google reklamları sayesinde firmanız hemen ilk sıralardaki yerini alabilir. Google arama motoru dünyada günde yaklaşık 70 milyon arama yapılan ve en çok kullanılan arama motorudur. Ülkemizde ise bu pazarın %95´lik kısmını elinde bulundurur. Bu konu hakkında detaylı bilgi için İnternet Reklamcılığı sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

  Google Reklamları Bize Ne Gibi Faydalar Sağlar?

  Google reklamlarının size faydalarını reklam verdiği ilk andan itibaren anlayabileceksiniz. En başta sitenize dilediğiniz kelimeden reklam verebileceğiniz için direk ilgili müşterileri sitenize çekebilecek ve satışlarınızı arttırabileceksiniz. Google reklamlarına minimum bir bütçe ile giriş yapabilir ve gelen talepleri baz alarak dilerseniz reklamlarınıza devam edebilirsiniz. Daha detaylı bir bilgi için lütfen İnternet Reklamcılığı sayfamızı ziyaret ediniz.

  Google Reklamları ( Adwords ) İçin Ücretler Sabit midir?

  Hayır. Google arama hacmi ve reklam talebinin fazlalığına göre her kelime için ayrı bir ücret politikası uygulamaktadır. Örnek verecek olursak günlük reklam gideriniz 35 TL ise aylık 1050 TL´lik bir reklam bütcesine sahip reklam süreciniz yer alır. Reklam bütcenizi farklı bir deyişle tamamen kendiniz oluşturursunuz.

  SSL ( Güvenlik ) Sertifikası Nedir?

  Secure Sockets Layer kelimesinin kısaltılmış anlamı olan SSL dilimizde güvenli soket anlamına gelmektedir. Bu sertifikalar site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, siteniz ve ziyaretçilerinizin arasındaki veri iletişimini tamamen şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde ziyaretçilerinize veya size iletilmesini sağlayan bir üründür. E-ticaret sitlerinde mecburi olan bu sertifika ile sitenizdeki parolalar, kredi kartı ve gizli bilgiler bir başkasının eline ulaşmaması için bu bilgilerin şifrelenerek korunması sağlanmaktadır.

  SSL Sertifikaları aynı zamanda Google Seo ile ilgili son zamanlarda önemli bir yer edinmiştir.

  Temalar Arası Geçiş Ücretli Mi?

  Avukat sitesi paketlerimizin temaları arasında geçiş için paket ücretlerinin tamamını ödemenize gerek yok.

  Temaların Renklerinde Değişiklik Yapabilir Miyiz?

  Evet. Beğendiğiniz tema üzerinden dilediğiniz renkler sitenizde kullanılabilir. Lütfen talebinizi telefon üzerinden müşteri temsilciniz ile görüşerek bildiriniz.

  Site Özellikleri Haricinde "Şu Özellikde Olsa" Dediğiniz Bir Konu Mu Var?

  Webzane Bilişim Hizmetleri tüm sistem yazılım ve tasarımlarını müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda geliştirmiştir. Bundan sonraki aşamalarda da yine aynı şekilde devam edecektir. Bu bağlamda ihtiyacınız olan özelliği hemen bize iletin ve değerlendirerek hemen web sitesi yazılımlarımızı güncelleyelim.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.