Bilişim ve Haber Portalı Yazılımı

Bilişim ve Haber Portalı Yazılımı

Webzane Bilişim Hizmetleri 2007 yılından buyana profesyonel web sitesi yazılım hizmeti sunmaktadır.  Haber Portalı yazılımı da uzman kadromuzun alanları arasında yer almaktadır.

Haber sitesi sistemlerimizde ki size özel web sitelerimize sizde sahip olabiliriniz. Web sitelerimizde dilediğiniz gibi içerik ekleme ve çıkarma işlemleri yapabilirsiniz. Webzane Bilişim Hizmetleri olarak haber sitesi ve diğer tüm site paketlerimizde ilk yıl domain ve hosting ücreti ödemezsiniz.Web sitelerimizin yönetim panelleri son derece kolay kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Web sitenizde yönetim paneliniz aracılığıyla güncellemeler ve eklemeler yapabilirsiniz.

Webzane Biliim Hizmetleri olarak sizleri önemsiyoruz ve sizlere özgü interet sitesi tasarımları yapıyoruz. İnternet sitelerimiz Javascript, Css, Asp yazılım dilleriyle kodlanmış responsive tasarım özellikleri taşımaktadır. Firmanızın kurumsal imajı ve Google arama motorunda bulunabilirlik açısından hazır tasarımlı web siteleri tercih edilmemelidir. Haber sitesi paketimiz dahiline dilediğiniz kadar alan E-mail hesabı açabilir vetüm cihazlarınızdan kullanabilirsiniz.

İnteret sitenizde sınırsız bir şekilde haber, makale duyuru gibi içerikler ekleyebilir, görseller ile zenginleştirebilirsiniz. Web sitenizde haber sitesi konseptine uygun olarak, hava durumu, döviz kuru gibi bilgi kutucukları eklenmektedir.

Webzane Bilişim Hizmetleri

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.