Destek | Eğitim | Güncelleme

Pek çok firma kendilerine uygun geldiği için web tasarım işini evden yapan, vergi levhası olmayan merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalarla çalışarak internetteki yerini almanın ardından yaşadığı sorunlar ile firmamıza başvurmaktadır.

Zamanla aldıkları kararların yanlışlığı veya anlaştıkları firmanın verdiği vaadleri, tasarım kalitesini, satıştan sonra destek hizmetlerini sağlayamamasından dolayı site yenileme ve güncelleme işlemleri talep etmektedir.

Firmamıza yaptığınız başvurular ile sorun yaşadığınız web sitelerinizde, alan adlarınızda sizlere destek olacaktır. Uzun yıllardır sektörde bulunan ekibimiz ile sizlere hizmet veren firmamız gelen talepler üzerine böyle bir hizmeti de müşterilerine sunmaktadır.

Firmamızda yapılan tüm internet siteleri için Webzane Bilişim Hizmetleri destek hizmetlerini ücretsiz olarak sağlamaktadır. Aynı zamanda yeni yapılan web sayfalarınız için firmamız kendi geliştirmiş olduğu ve bilgisayar kullanmasını en az seviyede bilen tüm müşterilerin bile kolaylıkla yönetebildiği web sitelerinin yönetim paneli eğitimleri de sitenizin tamamlanması ile sizlere yine ücretsiz olarak anlatılacaktır. 

Bunların haricinde firmamızdan talep etmeniz halinde web siteleriniz ile özel olarak aylık bakım anlaşması da yapabilirsiniz. Bakım anlaşması siteniz sürekli firma yetkililerimizin gözetiminde olacaktır. İlerleyen zamanlarda eskiyen veya değiştirilmesini istediğiniz tüm talepleriniz en kısa sürede güncellenecektir. İhtiyaç duyduğunuzda anlaşmamız çerçevesinde web sayfanız ile ilgili tüm güncelleme ve bakım ücretlerini de yapıyoruz. Web sitesi Güncelleme - Destek - Eğitim hizmetlerimizin tamamı hakkında bilgi almak için lütfen Webzane Bilişim Hizmetleri´ne sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımızdan ulaşınız.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.
Whatsapp