Diğer Reklam Türleri

Ülkemizde Google arama motoru haricinde kullanımları bulunan arama motorları arasında Yandex, Bing ve Yahoo gelmektedir. Özellikle Rusya pazarında lider olan yandex, ülkemizde de son yıllarda harcamış olduğu reklam bütcesi ile adından oldukça fazla söz ettirmiş ve dünyanın 7.büyük arama motoru konumuna gelmiştir.

İşletmenizi Google´a nazaran daha düşük bütçeler ve kelime maliyetlerinde Yandex arama motorunda tanıtabilirsiniz. Firmanız için reklamlarda gözükmesini istediğiniz kelimeleri firmamıza bildirerek reklam gruplarınızı oluşturabilir ve reklam vermeye başlayabilirsiniz.

Yandex arama motoru reklamı haricinde Yahoo ve Bing arama motoru reklamları daha çok uluslararası mecralarda kullanılması istenilen reklamlar tercih edilmektedir.

Ülkemizde tüketicilerin yarısından fazlası arama motorlarında arama yaparak işlemlerine ve aradığı ürün veya hizmete erişmeye çalışıyor.  Sizlerde reklamlar ile firmanızı daha tanılır hale getirmek için 0216 553 67 03 hattımız aracılığı ile bizlere ulaşarak diğer arama motorlarında reklamlarınızı firmamız aracılığı ile verebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.