Dijital Katalog

Webzane Bilişim Hizmetleri olarak size vereceğimiz dijitale çevrilmiş kataloğunuzu Web sitenizde istediğiniz sayfada yayınlayabilirsiniz. İsterseniz Kendi müşterilerinize dijital kataloğun bulunduğu linki göndererek yeni ürünlerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Dijital kataloğunuzu interaktif aryüzlü CD formatına dönüştürüp (CD üstüne Serigraf baskısını yapıp) Müşterilerinize katıldığınız fuarlarda açılış kokteyl´lerinde dağıtabilirsiniz.

Dijital kataloglar basılı katalogların aksine, reklam sloganlarından arındırılmış ve standartlaştırılmış dokümanlar aracılığıyla ihtiyacınız olan teknik bilgiye en kısa yoldan ulaşmayı sağlar. Üye firmalara ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgi güncellemeye olanak tanıdığı için sürekli güncellenir.

Dijital Kataloglar Tasarrufludur
 Online Katalogcuyu tercih ettiginizde, daha az sayida döküman bastırır ve çok daha fazla sayıda kitleye ulaşırsınız. Bu sayede dağıtım maliyetiniz sıfıra inerken Dağıtım riski almazsınız. Ulaşabilirliğiniz %100 artar, Zamandan ve paradan tasarruf etmiş olursunuz.

Dijital Kataloglar Çevre Dostudur
Daha az kağıt sarfiyati ile, daha az sayıda ağaç kesilmesini sağlayarak Doğal Çevreyi ve Dogayı korumaya yardımcı olursunuz...

Dijital Kataloglar Ekonomiktir
Online Katalog´un maliyeti sabittir. Dilediginiz her kesime, dilediginiz adette gösterim saglayabilirsiniz.

Dijital kataloglar aracılığı ile birden fazla kişiye aynı anda ulaşabilirsiniz.  Müşterilerinize yetişme derdi kalmaz, Kataloglarınız sürekli yayındadır müşterileriniz istedikleri saatlerde istedikleri zaman kataloglarınıza ulaşabilir, ayrıca kataloglarınızı dilerseniz interaktif cd olarak da kullanabilirsiniz....

Dijital katalog hizmetimizden yararlanan firmalar ve sitelerinde yer alan dijital katalog bağlantı linkleri aşağıda tarafınıza sunulmuştur. Sizde bu hizmetten yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.
Whatsapp