Doktor Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti

Doktor Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti

Doktor Sosyal Medya Yönetimi Hizmetimizde muhteşem uygun fiyatlar ile instagram, facebook, twitter ve youtube sosyal hesaplarınızı yönetiyoruz.

Sizlerden beklediğimiz hiç birşey yok, direk branşınız ile ilgili araştırmaları ekibimiz yapmakta ve sosyal medya hesaplarınızı yönetmektedir.

Uzun yıllardan bu yana bir çok alanda yönetim hizmetleri veren WEBZANE BİLİŞİM, son yıllarda artan doktor portföyü ile birlikte doktor müşterilerimizin hem web sitelerine makaleler eklemekte hem de sosyal medyalarda bulunan hesaplarını en iyi şekilde yönetmekteyiz.

Sizlerde web sitemizde yer alan numaralarımızı arayarak, yönetimini sağladığımız doktorların sosyal medya hesaplarını öğrenebilir ve paylaşımların görsellerinin, içeriklerinin özel üretim olduğunu, kaliteli bir şelilde üretimleri gerçekşeştirildiğini görebilirsiniz.

Aklınıza takılan bazı soru ve sorunlar olacaktır. Bunlar için hiç dert etmeyin hemen internet sitemizde yer alan numaralar üzerinden firmamıza ulaşın. En uygun sosyal medya hesap yönetimi hizmetleri için Webzane Bilişim sizlerin hizmetindedir.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.