Doktorlara Özel Web Sitesi Tasarımları

Doktorlara Özel Web Sitesi Tasarımları

Doktorlara Özel Web Sitesi Tasarımları - Kaliteli ve Yönetim Panelli Web Siteleri için Webzane Bilişim firmasının web sitesinden ilgili hizmet paketini rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Doktorlarımız için hazırlamış olduğumuz bu sistemlerde, doktorumuzun sunmuş olduğu hizmetler, özgeçmişi, fotoğraf ve video galeri bölümleri, özel randevu sistemi, hastaları ile doktorumuzun arasında soru - cevapların yer aldığı bölümler ve daha bir çok özelliği yer aldığı alanlar mevcuttur.

Doktor web sitesi
tasarımlarımız sizleri en iyi şekilde tanıtabilecek şekilde hazırlanmaktadır. Sitenizin içeriği de aynı şekilde firma çalışanlarımız neticesinde kaliteli ve özel yazım teknikleri ile hazırlanmaktadır. Tüm sistemlerimizde olduğu gibi doktor yazılımlarımızda da web sitelerimizin tamamı yönetim panellidir. Yönetim panellerimiz tamamen WEBZANE BİLİŞİM yazılımcıları tarafından geliştirilen ve hem bilgisayar hem de cep telefonlarından yönetimi kolaylıkla sağlanabilen sistemlerdir.

Sadece yönetim paneliniz değil, web siteniz de hem bilgisayar hem de tüm mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanmakta ve firmamız tarafından programlanmaktadır. Sitelerimizde yer alan özellikler harici doktorlarımızdan gelen tüm talepler ve istekler firma bünyemizde değerlendirilerek yazılımı yapılabilmektedir. Firmamız kendi yazılımlarını ürettiği için web sitelerimizin tasarım ve yazılım ucu daima açıktır. Akla gelebilecek ve mantıklı olan tüm talepler firmamız tarafından yapılarak sitenize entegre edilebilir.

Web sitemizde yer alan numaralarımızdan firmamıza ulaşabilir ve sizlerde kimsede olmayan, sadece sizlere özel doktor sitelerine dilediğiniz alan adı ile sahip olabilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.