E-Ticaret Web Sitesi

E - Ticaret sistemleri internet ortamında ürünleri, hizmetleri ücret karşılığı ( havale sistemi - EFT sistemi - kapıda ödeme sistemi veya kredi kartı ile ödeme ) satın alınma işlemleridir.

E-Ticaret için ihtiyacınız olan her şey bu platformda! İhtiyacınız olan tüm özelliklere sahip e-ticaret yazılımlarımız ile satışlarınızı %100 arttırabilirsiniz. Mobil uyumlu profesyonel E - Ticaret web sitelerimizede gelişmiş özellikler ile sizlerleyiz. Webzane Bilişim hizmetlerinin sizlere sunmuş olduğu bu sistemler ile ürünlerinizin hem tanıtım hem de satışına anında başlayabilirsiniz.

E - Ticaret web siteniz ile ürünlerinizin sadece mağazanızın önünden geçen veya içeriye giren müşterilerinize değil, internet bağlantısı bulunan tüm dünyaya satışını gerçekleştirebileceksiniz.

Webzane Bilişim´in e-ticaret paketleri ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurdurmanızın ardından web üzerinden ürünlerinizin satışına başlayabilirsiniz. Üstelik diğer e - ticaret web sitesi satışı yapan firmalar gibi her sene ücret talep edilmez, sadece 1 defaya mahsus ödeme yaparak yazılımlarımızı kullanabilirsiniz.

Size özel e - ticaret web sitesi tasarım ve programlaması için bize 0216 553 67 03 numaraları telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Firmamızın geliştirmiş olduğu her kesime hitap edebilecek 3 farklı e - ticaret web sitesi paketini de hemen aşağıdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.
Whatsapp