Facebook Hesap Yönetimi

Firmaların iletişim alanlarında önemli yerler tutan sosyal medya hesapları arasında ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya ağı Facebook ilk sıradadır. Facebook sosyal medya hesaplarınızın profesyoneller aracılığı ile yönetilmesi ile gelen yorumları anında yanıtlayabilir, sayfanıza gelen mesajları cevaplayabilir, sayfanızda profesyonel paylaşımlar yapılabilmektedir.

Firmamız hesap yönetiminde bulunduğu sayfalarda A´dan Z´ye yeniliğe giderek, veya sıfırdan profesyonel sayfalar oluşturarak size yeni bir ivme kazandıracaktır. Facebook profil ve kapak seçiminizde özel olarak ilgileneceğimizi ve bu alanlarda firmanıza veya ürününüze direkden bağlantılı olan görseller seçilmesi önemlidir. Facebook´dan paylaşılan gönderi, fotoğraflar içerisine yerleştirilecek linkler ile site yönlendirme sayılarınız da arttırılmaktadır.

Facebook sayfa yönetimi ile rakiplerinizden bir kaç adım önde olmak çok da zor değil, ilgi çekici ve markayı doğrudan yansıtan içerikler oluşturarak doğru takipcileri sayfanıza çekmek bizim için en önemli etkendir. Bu nedenle yaratıcı içerikler üreterek doğru sıklıkta paylaşım yaparak alanında uzman ve kaliteli ekibimiz ile facebook sayfa yönetiminize talibiz.

Ayrıntılı bilgi ve fiyatlarımız için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.
 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.