Google Adwords

Google reklamları ile daha fazla müşteirye ulaşabilirsiniz. Firmanızın ürünlerini, hizmetlerini bir kaç adım ileriye taşıma zamanının geldiğini düşünüyorsanız Google Adwords ile internet sitenizin reklamlarını oluşturabilirsiniz.

Google reklamları aracılığı ile satılmak, pazarlanmak ve tanıtılmak istenilen ürün ve hizmetinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Google reklamları vermek istediğiniz anahtar kelimeler bazlı çalışmaktadır ve vermek istediğiniz reklam kelimeleri için tıklama başına maliyet ödemeleri talep etmektedir. Reklam bütçeniz aldığınız tıklama sayısına göre eksilme göstermekte olacaktır.

Ülkemizde en çok kullanılan internet reklam modeli olan Google Reklam ile satış ve site ziyaretçi oranlarınızda muhteşem yükselmeler yaşayabilirsiniz. Reklamlar sayesinde hedef kitlenize vereceğiniz kelime üzerinden direk ulaşabileceksiniz bu da firmanızın tanılır olması açısından iyi bir marka algısı yaratacaktır.

Google Adwords
reklamlarında başarı elde etmek istediğiniz noktada Webzane Bilişim Hizmetleri gibi profesyonel bir firmadan destek almanız oldukça önemlidir. Firmamız vereceği reklamlarda düzenli olarak reklam panelinizi kontrol eder, hesap yönetiminizde kaliteli çalışmaları sürdürür, reklam dönüşlerini analiz eder ve sizlere bildirir. Googla arama motoruna reklam vererek rakiplerinizden bir adım önde olmayı düşünüyorsanız, doğru bütçe kullanarak profesyonel firma desteği almalısınız.

Daha detaylı arama motoru reklamı bilgisi almak için bize 0216 553 67 03 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.