Google Rehber & Harita Kayıtları

Akıllı cihazların kullanımının gittikçe artması ile birlikte harita kayıtlarında aramaların da arttığını görmekteyiz. Arama motorları artık kendilerinde herhangi bir arama yaptığımızda arama yapılan konuma en yakın harita kayıtlarındaki firmalarının da listelediğini çoğunuz görmüşsünüzdür. Arama motorları artık yapılan aramalarda sizin konumunuz ve sizin konumunuza yakın olan firmaların listesini sizlere getirmektedir. Tabi bu sıralamanın da bazı etken ve optimizasyon şekilleri mevcuttur.

Ürün veya firmanızın Google´ın yeni servislerinden olan Google Rehber hizmetlerine kayıt ederek bu aramalarda firmanızı, ürünüzü en geniş şekilde ziyaretçilere sunuyoruz. Bu rehber sayfanızda firmanızın resimlerini, açılış kapanış saatlerini, kaç km içerisinde müşterilerinize hizmet verdiğinizi, web site linkinizi, tıkla ara özelliğinden aranacak telefon numaranızı gibi bir çok özellikleri de kullanıcılara sunabiliyorsunuz.

Aynı zamanda harita kayıt işlemleri ile de işletmenizi daima bulunur konumlarda bırakabilirsiniz. Bu işlemler için gerekli bilgileri aşağıda siz değerli Webzane Bilişim müşterileri için detaylı bir şekilde anlattık.

Size ulaşmak isteyen tüm müşteriler ister bilgisayardan, ister cep telefonlarından işletmenizi kolay bir şekilde telefonla arayıp sipariş versin ya da firmanızın adresine tek tıkla navigasyon bilgisi alarak kolayca ulaşsın. Tüm ayrıcalıklara ulaşmak ve muhteşem avantajlardan faydalanmak için sizleri Harita ve Rehber servislerine kayıt olmaya davet ediyoruz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.