Hakkımızda

Webzane Bilişim Hizmetleri olarak 2007 yılında İstanbul´un kalbi Üsküdar´ın merkezinde sizler için faaliyetlerimize başladık. Proje büyüklüklerine bakmadan tüm müşterilerine aynı özeni ve hizmet kalitesini göstermeyi benimseyen firmamız uzun yıllardır kalitemizden hiçbir ödün vermeden yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Firmamız günden güne gelişen müşteri portföyü ile birlikte profesyonel web tasarım ürünleri ve hizmetleri alanında güncel yazılım paketleri de geliştirmektedir. Web sitemizde inceleyeceğiniz tüm paket ve web sayfaları tamamen firmamız tarafından tamamlanan projelerdir.

Uzun yıllardır sektörde profesyonel kadrosu ile faaliyetlerini sürdüren firmamız Türkiye´nin her köşesinde mutlu müşteriler edinmeyi de başararak 800´den fazla müşteri ve web sitesi yapımını da başarı ile tamamladı.

Sizlere daima en iyisini sunmak adına 2007 yılından beri verdiğimiz tüm hizmetlerde ve yapmış olduğumuz tüm web sayfası tasarımlarında sizi rakip firmalarınızdan ayıracak muhteşem tasarım ve yazılım programlamasına sahip ürünler sunmaktayız. Webzane Bilişim sizleri veya firmanızı en iyi yerlere getirmek için çalışmalarına halen daha devam etmektedir.

Görsel açıdan tahminlerinizin ve hayal ettiklerinizin daima bir tık ötesinde tasarımları ile sizleri ve firmalarınızı en iyi projeler ile temsil etmek bizim görevimiz.

Firmamız ayrıca yapımında bulunduğu tüm web sayfalarında tamamen Webzane Bilişim Hizmetleri´ne ait Türk yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen özel yönetim paneli sistemlerini de kullanmaktadır. Bu paneller aracılığı ile karmaşık web sitelerini çok basit ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Firmamızdan satın almış olduğunuz tüm sayfalarında kimseye ihtiyaç duymadan güncellemeleri yapabilirsiniz.

Son olarak firmamızın en belirgin özellikleri arasında yer alan "Satış Sonrası Destek" alanında tüm müşterilerimizden aldığımız olumlu düşünce ve görüşler de firmamızın tüm kaliteli hizmetleri yanında tercih edilme sebeplerini kat kat arttırmaktadır.
 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.
Whatsapp