Hulu Netflix Zammından Sonra İndirime Gitti

Hulu Netflix Zammından Sonra İndirime Gitti

Hulu uygulaması netflix´in yapmış olduğu zam duyurusunun artından hemen harekete geçti ve uygulamasını kullanım fiyatlarında indirime gitti. Bu haber HULU üyelik sayılarını da arttırmaya başlamış gibi görünüyor.

Hulu, çarşamba günü yaptığı açıklamayla Standart Üyelik Planı´nın fiyatının 26 Şubat´tan itibaren 7,99 dolar yerine 5,99 dolar olacağını duyurdu. Bu üyelik planının fiyatı daha önce kısa süreli bir kampanya ile düşürülmüştü ancak bu kez kalıcı bir fiyat değişikliği söz konusu. Reklam içermeyen üyelik planının fiyatı ise Spotify/Hulu planıyla aynı olarak 11,99 dolar olarak kalacak.  Hulu´nun bu duyurusu, Netflix´in yaptığı ciddi zamdan birkaç gün sonra yapıldı. Netflix´in en popüler üyelik planının fiyatı (HD görüntü kalitesi ve aynı anda iki kullanıcı) 10,99 dolar iken 12,99 dolara yükseltildi. Bu konuda bizim endişelenmemize gerek yok çünkü bu zamlar ülkemizi etkilemedi.

Hulu´nun Netflix zammından sonraki bu hamlesi, birçok kullanıcıyı daha ucuz planları tercih etmeye çekebilir. Hulu´nun bu fiyat değişikliği tesadüfen mi Netflix zamlarına denk geldi yoksa bir misilleme mi söz konusu şu an için bilinmiyor.

Kaynak: WebTekno

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.