İnternet Reklamcılığı

Firmanızın internet sitesinde yer alan ürünleri, hizmetleri online olarak arama motorlarında veya sosyal medyalarda alıcıların hizmetine sunmak işlemi internet reklamcılığı hizmeti aracılığı ile yapılmaktadır.

Her gün Google arama motorunda yapılan milyonlarca aramaların içerisinde gözükmek ve aramalardan yararlanmak isteyen tüm firmalar Google Adwords reklamlarından yararlanır. Google´da yaptığınız arama ile alakalı yüzlerce siteyi kendi kriterlerine göre sıralayarak listeler. Eğer siteniz Google Arama Motoru Uyumlu ve Seo Optimizasyonu güncel olarak yapılan bir site ise ilk sayfalarda yer alırsınız.

Ancak ilk sayfada yer almıyorsanız veya henüz seo optimizasyon işleminiz aracılığı ile istenilen kitleye erişemediyseniz hemen firmamız aracılığı ile Google Reklamı verebilir ve hemen dilediğiniz kelimede ilk sayfadaki yerinizi alabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizin Adwords reklamları ile ilk sırada gözükmesi mümkün, bu reklam türleri reklamınızın hangi illerde, hangi bölgede, hangi saatlerde, hangi günlerde görüneceğini de sizler seçebilmektesiniz.

İnternet reklamcılığı aracılığı ile hedeflediğiniz müşteri kitlesine oldukça kısa bir sürede ulaşmanız mümkün. Yapılan aramalar sayesinde istemiş olduğunuz kelimelerden gözükecek olan ürünlerinizin satışı daha kolay olacak veya hizmetiniz daha çok kişiye ulaşarak incelenme fırsatı oluşacaktır.

İnternet reklamcılığı hizmetinden yararlanacaksanız hangi reklam türünden yararlanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir.

Arama Motoru Reklamları : Google, Yandex, Bing ve Yahoo ülkemizde sık kullanılan arama motorlarıdır. Bunların arasından ülkemizde en çok kullanılan arama motoru Google en çok reklam verilen arama motoru ünvanını halen elinde tutmaktadır. Hedef kitlenize ulaşmanın en kolay yolu olan arama motoru reklamcılığı sizi arayan, firmanızın ürün ve hizmeti ile ilgilenen kitleye ulaşmanın en kolay yoludur.

Sosyal Medya Reklamları : Facebook, Instagram reklamları başta olmak üzere Swarm, Foursquare, Twitter, Linkedin ağlarında reklamlar verebilirsiniz. Özellikle dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı Facebook aracılığı ile reklamlarınızı geniş hedef kitlelere ulaştırabilirsiniz. Sosyal medya reklamları aracılığı ile marka bilinirliğinizi arttırabilir, hedef kitlenize ulaşabilir, web site trafiğinizi arttırabilir, sayfa beğeni sayınızı arttırabilir ve müşterileriniz ile doğrudan iletişimde olarak satış gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

E-Mail Reklamları : Ürün veya hizmetinizin müşteri veya hedef kitlenize e-mail gönderim yolu ile yapılan reklamcılık türü, son yıllarda oldukça fazla suistimal edilerek istenmeyen mail kavramına dönüşmüştür. Bu reklamcılık faaliyetleri doğru bir şekilde kullanıldığında dilerseniz direk olarak ürün ve hizmetinizi tanıtabilir, dilerseniz de web sitenizi tanıtabilirsiniz.Sitenizde yer alacak olan E-Bülten aboneliği modülü sayesinde toplayacağınız müşteri datanız ile toplu mail gönderme işlemlerinde bulunarak hedef kitlenizle iletişim halinde olabilirsiniz.

Bu reklam türleri arasında en çok kullanılan reklam türü ile Google Adwords ( Google Arama Motoru Reklamı ) reklam hizmeti ve diğer tüm reklam hizmetleri için Webzane Bilişim ile daima irtibata geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.
Whatsapp