Katalog / Broşür Tasarım

Webzane Bilişim Hizmetleri, baskı hizmetlerinde müşterilerinize ürünlerinizi ve kendinizi tanıtabilmeniz için kaliteli broşür ve katalog tasarımları sunmaktadır.

Katalog ve Broşür tasarımı alanında özgün, dikkat çekici tasarımlar sunmaktayız. Metin, grafik gibi öğelerin kullanılarak ouşturulduğu görsel mesajların etkili bir şekilde sunulduğu katalog ve borşürler için çekinmeden firmamızı arayabilirsiniz.

Bu hizmeti müşteri ziyaretlerinizde daha etkili bir sunum için kullanabilirsiniz. Dilerseniz de fuarlarda, stand tanıtımlarınızda firmanız, hizmetiniz ve ürünleriniz hakkında detaylı bilgileri görsel olarak müşterilerinize aktarabilirsiniz. Katalog ve broşür tasarımlarının sizi tam olarak yansıtabilmesi ve etkileyici bir tasarım olabilmesi çok önemlidir. Sayfa tasarımınızda kullanılan içerikler ve görseller müşterileriniz karşısında ilk imajınız olacaktır.

Katalog ve broşür tasarımlarınız oluşturulduktan sonra sizlerin kontrolüne sunulmaktadır. Onay alınana kadar devam edecek olan bu işlem onay verilmesi sonrasında dilerseniz firmamız tarafından dilerseniz de tasarım dosyaları size aktarılarak istediğiniz yerde baskıya girebilmektedir.

Unutmayın; müşterilerimizden tasarımın onayı alınıncaya dek tasarım çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli ve sizin içinize sinene kadar çalışmalarımız devam edecektir.

Katalog ve Broşür tasarım fiyatları konusunda uygun fiyatlar sunmaya gayret eden firmamız tasarımınızı dilediğiniz ölçü ve sayfa sayılarına göre yapmaktadır. Tüm özelliklerin karşılıklı görüşülerek belirlenmesinden sonra katalog tasarım fiyatınız net olarak belirlenmekte ve fiyat teklifiniz tarafınıza gönderilmektedir.

Uygun fiyatlarımız için bize 0216 553 67 03 ´den ulaşabilirsiniz.
 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.