Katlanabilir İphone Cihazı Gelebilir

Katlanabilir İphone Cihazı Gelebilir

Apple markasının katlanabilir İPHONE ürününü tekrar gündeme alması telefon piyasasında büyük bir merak ve hareketlilik uyandırdı.

Xiaomi, Samsung ve Huawei gibi bildiğiniz üzere yakın zaman içerisinde katlanabilir telefonlarını piyasaya sunacak. Akıllı telefon pazarında yepyeni bir döneme geçeceğimiz şu dönemde, katlanabilir telefon modelleri ile birçok firmadan da sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Bugün ise, söz konusu bu firmaların arasına Apple’ da dahil oldu. Daha önceden de birkaç kez katlanabilir iPhone modelli ile gündeme gelen Apple ‘ın almış olduğu yeni bir patent ortaya çıktı.Patent görsellerinde katlanabilir telefonun içe doğru nasıl katlanacağını bizlere gösteren Apple, bu kısımda OLED ekranın etrafından yer alan menteşeler ile bizleri karşılıyor.

 Görsellerden de anlayabileceğiniz üzere Apple, kullanıcıların karşısına daha ergonomik ve estetik bir katlanabilir telefon tasarımı ile çıkmayı hedefliyor

Şimdilik, katlanabilir iPhone modelinin ne zaman piyasaya sunulacağı bilinmiyor. Ancak, aktarılan raporlara göre, söz konusu telefonun önümüzdeki birkaç yıl içerisinde piyasaya sunulacağı da ön görülüyor.

Merakla bekliyoruz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.