Logo Tasarım

Webzane Bilişim size profesyonel, kaliteli, özgün ve kurumsal logo tasarımları sunmaktadır. Logo tasarımları bütün şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli öğelerdir, bu alanda profesyonel olan firmaların tercih edilmesi büyük önem arz etmektedir. Logo tasarımlarınız şirketlerinizin tanıtımı ve vizyonu ile doğrudan bağlantılıdır. Kurumsal kimlik hizmetinin en önemli faktörü olan logo, firmaların imzası olarak nitelendirilmektedir.

Logo tasarımı yaptıracağınız zaman 3 farklı alternatif içerisisinden dilediğiniz tarzı bildirmeniz gerekmektedir. ( Dilerseniz 3 alternatif üzerinden örnek tasarımlar görebilirsiniz. )

Bu alternatifleri sayacak olursak, sadece şekilden oluşan logo tasarımları, sadece yazıdan oluşan logo tasarımları veya şekil & yazı bir arada olan loto tasarımları yapılabilmektedir.

Logo tasarımı sürecimiz, araştırma süreci, fikir oluşturma ve tasarım aşamaları üzerinden devam edecektir. Demo logolarınızı görmeniz üzerinden dilediğiniz logonuzun dilediğiniz değişiklikleri yapılabilmektedir. Onay verene kadar logo tasarım süreciniz devam edecektir. Logo tasarımları ortalama 2 ile 5 iş günü arasında tamamlanmaktadır. Logo tasarımları beğeni ve onayınıza sunulacağı için bu süreçlerde esnemeler yaşanmasının yanı sıra, siz beğenene kadar süreç devam etmektedir.

Logo tasarım fiyatları için çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Markanıza ait kalıcı bir logo tasarımı yaptırmak ve fiyat almak için sitemizde bulunan Teklif Formu veya 0216 553 67 03 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.