Mobil Uygulama Geliştirme

Gelişen internet ağı ve özellikle artan web sitelerine mobil giriş sayıları ile artık firmalar internet sitelerinin mobil platformlarda ( iphone, android, microsoft vs. ) çalışan bir versiyonunun olmasını talep etmektedirler.

Firmamızın sizlere özel geliştireceği mobil uygulamalar tüm mağazalardan indirilebilir ve telefonunuzun masaüstündeki ikon aracılığı ile daima erişilir olabilmektedir. Mobil uygulamalarınıza yapacağımız özel tasarım, kodlama sistemleri ile web sitenizde olan tüm modülleri kullanabilmektesiniz.

Mobil uygulamaların en çok tercih edildiği sektörlerden biri olan e-ticaret siteleri kendilerine ait tüm magazalardan indirilebilir bir uygulamalarının olması ile fark yarattıklarını bilmektedirler.  Webzane Bilişim Hizmetleri sizlerin tüm taleplerini değerlendiriyor. Sizlere sunacağı uygun mobil uygulama geliştirme, yayınlama fiyatları ile daima kaliteli hizmetler veren firmamız sizlere bir telefon kadar uzak.

Mobil uygulamalar sayesinde ürün ve hizmetlerinize müşterileriniz tek tıkla ulaşabilir ve kesintisiz erişim sağlayablirler. Bu hizmetimizde yer alan mobil uygulamalarımız iOS, Windows Phone, Android gibi telefon işletim sistemlerinin tamamından indirilebilir. Tüm uygulamalarımız 4,5G, 4G, 3G, LTE, EDGE ve GPRS ağlarında sorunsuz çalışmaktadır. İstenildiği taktirde çoklu dil seçeneklerinde de mobil uygulamalarınız geliştirilebilmektedir.

Firmamızın geliştirmiş olduğu mobil uygulamayı telefonlarınızın uygulama indirme bölümüne "Berk Süt" yazarak indirebilir ve inceleyebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.
Whatsapp