Muhasebeci Web Sitesi
Mali müşavir ve muhasebecilere özel olarak geliştirmiş olduğumuz 9 muhteşem tema ile hizmetinizdeyiz. Tüm temalarımız dilediğiniz renk düzenlemesi yapılarak sadece 24 saat içerisinde kurularak kullanımınıza açılır.
2999 TL/ Tek Sefere Mahsus!

Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı

 • Muhasebeci Web Sitesi Genel Özellikleri

  Mali müşavir ve muhasebecilere özel olarak geliştirmiş olduğumuz 9 muhteşem tema ile hizmetinizdeyiz. Tüm temalarımız dilediğiniz renk düzenlemesi yapılarak sadece 24 saat içerisinde kurularak kullanımınıza açılır. 

  Sistemlerimizde yer alan e-mükellef modülü ile her mükellefinize ayrı ayrı kullanıcı adı ve şifre oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz mükellefleriniz ister özel olarak tek bir dosya, evrak, duyuru dilerseniz de tüm mükelleflerinize aynı anda dosya, evrak ve duyuru eklemeleri yapabilirsiniz.

  Üstelik web siteniz için sadece tek sefere mahsus ücret ödersiniz.  Mali müşavir ve muhasebecilere özel tasarımlarımız veya diğer konular hakkında tüm soru ve sounlarınızı 0216 553 67 03 ´den bize ulaşarak tarafımıza bildirebilirsiniz.

  • Ücretsiz Hosting ve Domain

   Webzane Bilişim ürünlerini satın aldığınızda ilk yıl domain ve hosting için ücret ödemezsiniz. Sınırsız trafik, sınırsız disk alanı sağlarız. Böylelikle ne kadar kullandığınızı düşünmeden sadece işinize odaklanırsınız.( .com, .net, .org, .com.tr, .av.tr, .org.tr, .gen.tr gibi alan adları için geçerlidir. )

  • Profesyonel Yönetim Paneli

   Web sitenize ait kontrol paneli basit ve kullanışlı şekilde tasarlanmıştır. Web sitenizi paneliniz aracılığı ile güncelleyebilir veya ekleme çıkarma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Profesyonel yönetim panelleri ile müşterilerimize profesyonel web sitesi oluşturma imkânı sağlıyoruz.

  • Ücretsiz İçerik Oluşturma

   Yapılacak olan internet sitesi ile ilgili ana başlıkları firmamıza iletmeniz halinde bazı bölüm ve içerikleri firmamızda biz oluşturarak beğenilerinize sunuyoruz. Dilerseniz firma yetkililerimizden içerikler hakkında destek ve bilgileri de ücretsiz olarak alabilirsiniz. Özgün içerik metinleri oluşturma alanında lütfen ayrıca bilgi alınız.

  • Web Arayüz Tasarımı

   Firmamızda kurumsal konseptinize uygun profesyonel tasarımlar yapılmaktadır. İnternet siteniz Javascript, Css, Asp yazılım dilleriyle kodlanmış responsive tasarım özellikleri ile yapılarak beğenilerinize sunulacaktır. Hazır tasarımları tercih etmemek sitenin firmaya özgü bir tasarımı olması kurumsal imaj ve Google arama motoru açısından oldukça önemlidir.

  • Teknik Destek Hizmetleri

   Firmamızla çalışmalarınıza başladığınız andan itibaren sınırsız teknik destek alabilirsiniz. İster telefon, ister e-mail üzerinden bizlere ulaşarabilir ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her zaman Webzane Bilişim´den yardım alabilirsiniz.

  • Sınırsız E-Mail Hesabı

   Paketimiz dahilinde dilediğiniz kadar alan adınız uzantılı e-mail hesabı açabilir ve dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz de bilgisayarınızdan bu mail adreslerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

  • Kurumsal E-Mail Hesabı
   Opsiyonel

   Kurumsal Mail sistemleri, kurumsal işletmeler için geliştirilmiş olan ve gönderilip alınan tüm e-mailleri şifreli bir şekilde ulaştıran, kurumsal işletme ihtiyaçlarına karşılık veren stabil, hızlı ve güvenli maillerdir. Bu paketler kendi içerisinde anti-virüs programlarına da sahiptir.

  • E-Mükellef

   Serbest muhasebeci mali müşavir ve muhasebe bürolarına özel tüm web sitelerimizde mükellef için özel olarak dosya, evrak ve duyuru ekleyebileceğiniz muhteşem bir modüldür. Detaylar için telefondan bilgi alabilirsiniz.

  • Kısayol Bağlantıları

   Sizlere özel olarak hazırlamış olduğumuz bu web sitelerimizde önemli ve faydalı sitelere kısayol bağlantılarını web siteniz üzerinden paylaşabilmektesiniz.

  • Seo Uyumluluğu

   Web site yazılımımız kodlaması ve tasarımsal görüntüsü itibari ile Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarının alt yapısına uygun bir haldedir. Sitenizi dilediğiniz gibi yönetebilmeniz haricinde içeriklerinizi dilediğiniz kadar arttırarak arama motorlarında üst sıralara tırmanabilirsiniz.

  • Arama Motorlarına Kayıt

   Web site tasarım ve programlamanızı tamamlamamızın ardından Google, Yandex ve Bing gibi dünyada en çok tercih edilen arama motorlarına kayıt işleminiz firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • Sınırsız İçerik Oluşturma

   Web sitenize sınırsız resim, ürün, kategori, hizmet, makale, haber, blog, banner, referans,  ve sayfa ekleyebilmektesiniz. Oluşturacağınız tüm sayfa ve görseller SEO optimizasyon ayarları destekli olarak anında web sitenize eklenmektedir.

  • Güncel İstatistik

   Web siteniz içerisine kuracağımız bir yazılım ile Google Analytics hizmeti üzerinden sitenize hangi ülkelerden, illerden ziyaretçilerin girdiğini, hangi sayfalarınızda ne kadar zaman geçirildiğini, giriş saatleri, günleri ve hatta tarayıcı ismine kadar en detaylı istatislikleri inceleyebileceksiniz.

  • Sosyal Medya Tasarımı

   Web sayfanıza dilediğiniz sosyal medya bağlantı ikonları koyularak varsa sosyal medya hesaplarınıza yönlendirmeler yapılmaktadır. Üstelik sosyal medya hesaplarınız yoksa Facebook, Twitter ve Google+ sayfalarınız tarafımızdan ücretsiz olarak aktif edilerek sosyal medya sayfa tasarımlarınızda hediye olarak yapılmaktadır.

  • Yabancı Dil Ekleme
   Opsiyonel

   Web sitenizi dünya üzerinde yer alan 50 kadar dile çevirebilir ve sitenize ekleyeceğimiz bayrak ikonu aracılığı ile yabancı dil sayfalarına geçişleri kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Tüm sayfalarınız özel olarak istemiş olduğunuz dile çevirilmektedir.

  • Ücretsiz Panel Eğitimi

   Web sitenizi yönetebilmek için kimseye ihtiyacınız yok. İstanbul içerisinde yer alan tüm müşterilerimizin web siteleri tamamlandığında yerlerinde yönetim paneli eğitimi firma yetkililerimiz tarafından verilmektedir. İl dışındaki müşterilerimize ise aynı işlem uzaktan bağlantı programları aracılığı ile yine ücretiz olarak sağlanmaktadır.

  • Responsive Web Sitesi

   Responsive özellikli dediğimiz web sitesinin diğer adı mobil cihaz uyumluluğudur. Bu özellik ile web sitesine mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşmaktadır.

  • Hakkımızda Modülü

   Firmanıza ait kuruluş bilgilerinin misyon ve vizyonunuza ait detaylı bilgilerin yer aldığı bölümdür.

  • Haber Modülü

   İnternet sitenizin ilgili bölümlerine sınırsız bir şekilde haber, duyuru, makale gibi içeriklerinizi dilediğiniz zaman metin, resim ve video olarak ekleyebilirsiniz.

  • Blog Modülü

   İnternet sitenizde bu bölüm aracılığı ile ziyaretçilerinizi işiniz hakkında bilgilendirebilir, bu bölümü aktif bir şekilde kullanarak web sitenize ziyaretçiler de çekebilirsiniz.

  • Foto Galeri Modülü

   Foto Galeri Modülü sayesinde internet sitenize işinizle ilgili fotoğraflarınızı ekleyerek ziyaretçilerinize örnek işlerinizi, hizmetinizi veya uygulamalarınızı gösterebilirsiniz.

  • Video Galeri Modülü

   Video Galeri Modülü ile sitenize oluşturulan videolar bölümünde dilediğiniz videoları paylaşarak site ziyaretçilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Panelinizde embed kodları aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde videolarınızı ekleyebilirsiniz.

  • Referanslar Modülü

   Firmanızın iş yaptığı firma ve şahısları sitenizde dilerseniz logolarını paylaşarak, dilerseniz metin halinde rahatlıkla paylaşabileceğiniz referanslar modülü sistemini kullanabilirsiniz.

  • Hizmetler Modülü

   İnternet sitenize yer almasını istediğiniz tüm hizmetleri site menünüzde ve dilerseniz ana sayfanızda yayınlayabilirsiniz. Hizmetler bölümü içerisinde hizmetiniz ile ilgili yazı ve aynı hizmetle ilgili görsellere de yer verebilirsiniz.

  • Sıkça Sorulanlar Modülü

   İşiniz ile ilgili sıkça sorulan sorular mı var? Bunları sitenizde kendinize soru cevap şeklinde yayınlamak mi istiyorsunuz, dilerseniz sitenizde bu bölüme de yer verebilirsiniz.

  • Anket Modülü

   Web sitenizde anket modülü aracılığı ile sınırsız anket oluşturabilir ve profesyonel yönetim paneliniz aracılığı ile anket sonuçlarınızı inceleyebilirsiniz.

  • İletişim Modülü

   Firmanıza ait adres, telefon, fax, gsm, e-mail gibi iletişim bilgilerinin yer aldığı bu bölümde yer alan özel bir form aracılığı ile ziyaretçilerinizin gönderdiği mailler otomatikmen site mail adreslerinize ulaşmaktadır.

  • İnsan Kaynakları Modülü

   İş alımlarının sıkça yaşandığı sektörlerde tercih edilen insan kaynakları formu en profesyonel hali ile oluşturularak tarafınızın kullanımına sunulmuştur. Tüm başvurular panelde yedeklenmekte ve tarafınıza mail olarak gelmektedir.

  • Hava Durumu Modülü

   Web sitenizde dilerseniz anlık olarak hava durumunun yer aldığı bir modüldür.

  • Döviz Kuru Modülü

   İnternet sitenizde ziyaretçilerinize anlık olarak en güncel döviz kurunu paylaşabileceğiniz bir modüldür.

  • Ürünler Modülü

   Web sitenizde dilediğiniz kadar ürün sergileyebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda ürünlerinize yazı, renk, boyut, cins gibi ibarelerin de yer alacağı bölümler açabilirsiniz.

  • Kategoriler Modülü

   Web sitenizde ürünleriniz için dilediğiniz kadar kategori ve alt kategori oluşturabilirsiniz.

  • Bağlantı Modülü

   Web sitenizden dilediğiniz kadar iç ve dış bağlantı linkleri oluşturabilirsiniz.

  • HTML Modülü

   HTML yazı modülü sayesinde panelimizde dilerseniz düz yazı yazabilir, dilerseniz de HTML kaynak kodları ile farklı bir yapı oluşturabilirsiniz.

  • Banner Modülü

   Site ana sayfanızda yer alan slider geçişlerinizin tamamını panelinizden yönetebilir, ekleme ve çıkarmalarını panelden yapabilirsiniz.

  • Dosya Modülü

   Talebiniz doğrultusunda internet sitenizde hizmetlerinize, ürünlerinize PDF, Word, Excel dosya formatında kullanım kılavuzları, kullanım sözleşmeleri, kurulum çizelgeleri de ekleyebilirsiniz.

  • Dinamik Yazı Tipleri

   Profesyonel yönetim paneliniz aracılığı ile siteniz içerik sayfalarında yer alan tüm karakterlerin yazı tiplerini kolayca değiştirebilirsiniz.

  • Teklif Formu Modülü

   Web sitenizden ürünleriniz ve hizmetleriniz için oluşturacağımız teklif formu bölümünden sizlere müşterileriniz taleplerini iletebilir ve anında müşterileriniz ile irtibata geçebilirsiniz.

  • Canlı Destek Modülü

   Sitenize yerleştireceğimiz canlı destek yazılım sayesinde web sitenize giren ziyaretçilerinizle siteniz üzerinden anlık olarak konuşabilir ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

  • Ziyaretçi Defteri Modülü

   Web sitenize gelen ziyaretçilerinizin firmanız hakkında görüşlerini paylaşabileceği alandır. Bu alana yazılan yazılar öncelikle panelde site sahibinin onayına sunulur ve onay verilmesi halinde web sitenizde yorumlar görüntülenmektedir.

  • Basında Biz Modülü

   Firmanız ile ilgili yazılı ve görsel basında yayınlanan tüm haberlerini talep etmeniz halinde web sitenizde fotoğraf veya video olarak yayınlayabilmektesiniz.

  • Google Adwords Desteği
   Opsiyonel

   Web sitesini hemen ilk sırada görmek isteyenler için ideal çözüm olan Google Reklamları alanında uzman profesyonel ekibimiz ile ( Adwords ) desteği vermekteyiz.

  • Gizli Sayfalar Özelliği

   Ziyaretçilerinizin yalnızca onlara vereceğiniz bağlantılar ile görüntülenebileceği gizli sayfalar oluşturabilmektesiniz.

  • Dinamik Menü Yapısı

   Web sitenizde olmasını istediğiniz menüleri panelinizden kolaylıkla silebilir veya menü başlık ve içeriklerini değiştirebilirsiniz.

  • Sayfa Önbellekleme

   Tüm paketlerimize bulunan bu özellik sayesinde sayfalar arası geçişlerde her zaman web sitenizde daha hızlı dolaşabilirsiniz.

  • Webmaster Araçları

   Firmamızın yapımında bulunduğu tüm web siteleri Google, Yandex ve Bing arama motorlarının özel olarak sistemlerinde bulunan Webmaster araçlarının site entegrasyonları ücretsiz olarak firmamız tarafından yapılmaktadır.

  • Rehber Kayıtları
   Opsiyonel

   Web siteniz seo optimizasyonu açısından önemli bir konuma sahip olan yaklaşık 100 firma rehberi sitesine firma adres, telefon, web adresi, mail, sektör bilgileri girilerek ekleme işlemleri yapılmaktadır.

  • Logo Tasarım
   Opsiyonel

   Yeni açılan firmanız için veya var olan logonuzda revize işlemleri için web tasarımınız ile birlikte logo tasarımınızda firmamız tarafından yenilenebilmektedir.

  • Hızlı Kurulum

   Sipariş talebinizi oluşturarak veya hizmetimizi satın alarak web sitenizi en kısa sürede sizlerin kullanımına açmaktayız.

  • %100 Türk Yapımı

   Webzane Bilişim firmasının sunmuş olduğu tüm web sitesi hizmetleri % 100 Türk mühendisler tarafından üretilmiştir. Kesinlikle hazır bir yazılım kullanılmamaktadır.

  • Tek Sefere Mahsus Ödeme

   Webzane Bilişim´den satın aldığınız tüm hizmetlerin tutarları diğer firmalar gibi her sene değil, tek seferlik alınmaktadır. Yaptırdığınız tüm web sitelerini her sene sadece domain ve hosting uzatma tutarlarını ödeyerek uzatabilirsiniz.

  • Google Maps Desteği

   İnternet sitenizin iletişim sayfasında yer alacak Google Maps Harita ekleme işlemi ve Google Maps kaydı firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • Facebook Modülü

   Facebook modülü aracılığı ile web site ziyaretçilerinizi sitenizde yer alan Facebook bağlantı butonu ile sosyal medya sayfanıza yönlendiriyoruz.

  • Twitter Modülü

   Twitter modülü aracılığı ile web site ziyaretçilerinizi sitenizde yer alan Twitter bağlantı butonu ile sosyal medya sayfanıza yönlendiriyoruz. Dilerseniz de son attığınız tweetleri sayfanızda görüntüleyebiliriz.

  • Kullanıcı Dostu Arayüz

   Web sitenizin yönetim işlemlerinin yapıldığı yönetim paneliniz tamamen Türk mühendisler tarafından kullanışlı ve basit bir şekilde tasarlanmıştır. Bilgisayar kullanmasını çok az bilen bir kişi bile bu panelleri yönetebilmektedir.

  • Logo Güncelleme

   Panelinizde yer alan özel logo düzenleme bölümü ile logonuzda herhangi bir değişiklik olduğu zaman kimseye ihtiyaç duymadan yeni logonuzu siz günceleyebilmektesiniz.

  • Site Seo Ayarları

   İnternet sitenize ait anahtar kelimeler ( keywords ), başlıklar ( title ) ve site açıklaması ( description ) gibi ayarları paneliniz aracılığı ile yapabilmektesiniz.

  • Profesyonel Harita Kayıtları
   Opsiyonel

   Lokasyon bazlı haritalara kayıt olarak mahallenizde, semtinizde, ilçenizde ve bölgenizde arama yapan ziyaretçilerinizin karşısına ilk olarak siz çıkın. Ayrıntılı bilgi için Harita Kayıt sayfamızı ziyaret ediniz.

  • Güvenlik Sertifikası
   Opsiyonel

   Web sitenize dilerseniz 256 Bit güvenlik sertifikası kurulumu yaptırabilirsiniz, 256 bit güvenlik sertifikası ile bilgi transferi güvenli şekilde yapılmaktadır, ayrıca arama motorları için güvenlik sertifikası kurulu olan web siteler daima daha önceliklidir.

  • Yedekleme Arşivleme
   Opsiyonel

   Web site dosyalarınız özel sunucu yedekleme sistemleri tarafından otomatik olarak yedeklenir ve haftalık olarak arşivlenir.

  • Site İçi Arama

   Genellikle ürün bazlı web sitelerinde tercih edilen bu özellik ile sitenizdeki arama butonu aracılığı ile dilediğiniz ürüne anında erişebilirsiniz.

  • Site Map Oluşturma

   Web sayfanızın arama motorları tarafından daha iyi ve hızlı tanınabilmesi için sitenizin tamamlanması ve yayına alınması ile birlikte Site Map dosyanız arama motorlarına bildirilmektedir.

  • Mobil Uyumlu Site

   Güncel olarak yapılacak olan bu paketimizde siteniz mobil uyumlu olarak tasarlanacaktır. Bu vesile ile artan mobil cihaz kullanımında web siteniz bilgisayarlar için farklı cep telefonu ve tabletler için farklı olarak ziyaretçilerinizi karşılayacaktır.

 • Muhasebeci Web Sitesi Avantajları
  • Farklı Tema Seçenekleri
   Farklı Tema Seçenekleri

   Muhasebeci ve mali müşavirlere özel bu yazılımlarımızda 9 adet hazır tema seçeneğimiz mevcuttur.

  • 24 Saatte Kurulum
   24 Saatte Kurulum

   Beğendiğiniz muhasebeci sitesi temanız sadece 24 saat içerisinde kurulumu yapılarak tarafınıza teslim edilir.

  • Ücretsiz Domain
   Ücretsiz Domain

   Muhasebecilere özel web sitelerimizin tamamında ilk senelik alan adı tahsis ücretinizi biz karşılıyoruz.

  • Ücretsiz Hosting
   Ücretsiz Hosting

   Muhasebecilere özel web sitelerimizin tamamında ilk senelik hosting tahsis ücretinizi biz karşılıyoruz.

  • Profesyonel Panel
   Profesyonel Panel

   Özel yönetim paneliniz sayesinde tüm sayfalarınıza hızlı ve basit bir şekilde ekleme / çıkarma yapabilmektesiniz.

  • Arama Motoru Kaydı
   Arama Motoru Kaydı

   Tüm yazılımlarımıza özel Google, Yandex ve Bing arama motoru kayıtlarınız ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  • E - Mükellef Sistemi
   E - Mükellef Sistemi

   Sistemlerimizdeki özel mükellef sistemi ile müşterilerinize kolaylıkla dosya ve duyurularınızı iletebilirsiniz.

  • Kısayol Bağlantıları
   Kısayol Bağlantıları

   Sektöre dair gerekli tüm kısayol bağlantılarına geçiş muhasebeci siteleri aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.

  • Anında Destek
   Anında Destek

   Tüm yazılımlarımız adına takıldığınız ve bilgi almak istediğiniz noktalarda daima firmamızdan destek alabilirsiniz.

 • Muhasebeci Web Sitesi Referanslarımızdan Bazıları
 • Sorularınıza Cevap Vermek İçin Buradayız.
  Muhasebeci Web Sitesi bizim lisanslı ürünümüzdür, tüm fonksiyonlarını iyi biliyoruz ve siz kullanıcılarımızın da bu fonksiyonları öğrenerek yüksek kapasitede kullanmanızı istiyoruz. Fazladan hiçbir ücret ödemeden eğitimli uzmanlarımızdan telefonla veya çevrimiçi yardım alabilirsiniz.
  Web Sitesinin Ne Gibi Faydaları Olur?

  İnternet şuanda tüm dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Bir web sitesi ile milyonluk kitleye erişebilir ve bilginizi, uzmanlık alanınızı bu milyonluk kitle ile paylaşabilirsiniz.

  Domain Nedir?

  Domain´in türkçe karşılığı alan adı anlamına gelmektedir.  Bir internet sitenizin olması için öncelikle bir domain adresinizin olması gerekmektedir ve domain (Alan Adı) sizin, yada sahip olduğunuz şirketin internetteki kimliği, adresidir.

  Hosting Nedir?

  Hosting dilimizde barındırma anlamına gelmektedir. İnternet üzerinde ziyaretini gerçekleştirdiğiniz tüm web sitelerinin bir sunucuya ( barındırıldığı alana ) ihtiyacı bulunmaktadır. Bu bağlamda da sizler için özveri ile hazırlanan internet sayfalarını yüklemek ve herkesin görmesi için bir sunucuda bir hosting alanına ihtiyacınız vardır. Bu hizmetleri bilgisayarlardan çok daha güçlü sunucular sağlamaktadır ve bu sunucular sürekli açık olarak hizmet vermektedirler.

  Kaliteli Bir Web Sitesinin Firmalara Faydaları Nelerdir?

  Firma kimliğinize ve hedef müşteri kitlenize uygun olarak hazırlanmış bir web sitesi sizlere fayda sağlayacaktır. Web sitesi firmalar için ucu bucağı olmayan internet pazarında yer almak ve ürünlerinizi tanıtmak için muhteşem bir keşiftir. Kaliteli tasarım ve programlanmış bir web sitesi ile sizde firma adınızı markalaştırabilir, firmanıza prestij sağlayabilir ve hedef müşterilerinize en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

  Web Sitesini Yaptırdıktan Sonra Her Sene Aynı Ücreti Mi Ödeyeceğim?

  Hayır. Webzane Bilişim Hizmetleri olarak ilk yıl başka bir ücret ödemezsiniz. Sonraki yıllarda ise internet sitenizin yayın hayatına devam etmesini dilerseniz sadece web sitenizin Domain ( Alan Adı ) ve Hosting ( Barındırma ) ücretlerini ödeyerek çok rahat bir şekilde kullanımlarınıza devam edersiniz. 

  Uzatma Süresi Yaklaşan Sitemi Nasıl Uzatacağım?

  İnternet siteleriniz firmamızla çalışmaya başladığınız anda, Domain ( Alan Adı ) ve Hosting ( Barındırma ) paketleriniz aktif edilecektir. Bir sene kadar sonra uzatma süreleriniz yaklaştığında tam 1 hafta kala tarafınıza bir bilgilendirme maili göndereceğiz. Bilgilendirmemize bir cevap alamaz isek 3 gün kala bir bilgilendirme maili daha gönderecek ve tarafınıza uzatma süreniz yaklaştığına dair bir arama gerçekleştirecek ve son güne bırakmadan uzatmanızı tamamlamış olacağız.

  Web Sitesini Yaptırdım Ancak Nasıl Kullanacağımı Bilmiyorum?

  Webzane Bilişim Hizmetleri yetkilileri sizlere web siteleriniz tamamlandığında İstanbul içerisinde faaliyet gösteriyorsanız yerinizde, bir çok müşterimiz gibi il dışında faaliyet gösteriyorsanız da uzaktan bağlantı programları aracılığı ile site kullanımı eğitimi vermektedir. İlerleyen günlerde kullanımda zorlandığınız ve yetişemediğiniz noktalarda hemen sizlere yardımcı olmaktayız.

  Web Sitemde Yabancı Dil Bölümü Açabilir miyim?

  Tüm web sitelerimizde talebiniz dahilinde dilediğiniz kadar yabancı dil sekmesi yazılımı yapılabilmektedir. Lütfen bu talebiniz için müşteri temsilciniz ile irtibata geçiniz.

  Web Site Tasarımı İçin Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

  Firmamız genel olarak sözleşmelerinde aksi belirtilmedikçe sözleşme tutarının %40 ödemesini peşin olarak kalan bakiyeyi ise proje tamamlandığında almaktadır.

  Web Sitem Ne Kadar Sürede Teslim Olur?

  Web sitelerinizin ortalama teslim süreleri için lütfen ilgili ürünümüzün genel özellikler bölümündeki özellik listesini kontrol ediniz.

  Mobil Site Nedir?

  Mobil web siteleri mevcut olan veya yeni yapılacak olan web sitenizin cep telefonları, ipadler gibi mobil cihazlardan giriş yapıldığında pratik ve basit şekilde sitenin kullanılmasına olanak veren. Mobil cihazlara göre oluşturulmuş sitelerdir. Bu durumlarda küçük ekranlara müsait ve parmaklarla kullanmayı çok kolay hale getirebilecek mobil siteler tasarlanmaya başlamıştır.

  Bir nevi bilgisayarlar için ayrı ve mobil cihazlar için ayrı site tasarımlarınız ve programlamalarınız olacaktır.

  Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO ) Nedir?

  Arama motoru optimizasyonu ingilizce kullanılan ismi ile Search Engine Optimization olmakla beraber ülkemizde kısaltması SEO ismi ile anılmaktadır.

  Seo Optimizasyon başta google arama motoru ve diğer arama motorlarında sitenizin reklamsız üst sıralarda yükselme adına yapılan çalışmalarının tümüne denilmektedir.Her arama motorunun kendine özgü algoritmaları bulunmaktadır. Web sitenizin bu algoritmalara uyması ile üst sıralara çıkma işlemleriniz daha da hızlı artacaktır.

  Ancak unutmamalısınız ki seo bir kerelik yapılacak bir işlem değildir, daima ve düzenli işlemler gerektirir.

  Seo´nun Faydaları Nelerdir?

  Seo aslına bakacak olursak küçük işletmelerin daha çok büyük işletmelerle rekabet etmesine yardım eden bir araç olmaktadır. Yani şöyle düşünün firmanız ile ilgili aramalarda, genel veya bölgesel kelime bazında web sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlayarak doğru ziyaretçilerin sizleri ziyaret etmesini sağlarsınız. Aynı zamanda ziyaretlerin çokluğu sebebi ile de firmanızın marka tanıtımını arttırırsınız. Daha detaylı bilgi için Arama Motoru Optimizasyonu sayfamızı ziyaret ediniz.

  Seo Optimizasyon İle Arama Motorlarında İlk Sıraya Gelmemizi Garanti Eder misiniz?

  Hayır, bu iddaada olan firma ve şahıslar kesinlikle dolandırıcıdır ve uzak durulmalıdır. Böyle bir garanti kesinlikle kimse tarafından verilemez.

  Sosyal Medya Yönetiminin Faydaları Nelerdir?

  Facebook, Twitter, Google+ gibi sosyal medya devi firmalarda yer almak koşulsuz ki firmalarınıza iyi sonuçlar sağlaaycaktır. Bu gibi sosyal medyalarda reklam, duyuru, kampanya bildirilerini direk olarak haberdar edebileceğiniz bir kitleniz olacak. Bu kitle firmanızla sosyal medyada sürekli karşılaştıkca firmanızla yakınlaşmakta ve dilediği zaman sosyal medya gibi erişimin kolay olduğu bir ağda iletişim kurabilecektir.

  Google Reklamları ( Adwords ) Nedir?

  Google reklamları ( adwords ) arama motorunda herhangi bir arama yapıldığında aranan kelimeye uygun hizmet veya ürünlerin reklamlarının kullanıcıya gösterilmesini sağlayan sistemdir. Google reklamları sayesinde firmanız hemen ilk sıralardaki yerini alabilir. Google arama motoru dünyada günde yaklaşık 70 milyon arama yapılan ve en çok kullanılan arama motorudur. Ülkemizde ise bu pazarın %95´lik kısmını elinde bulundurur. Bu konu hakkında detaylı bilgi için İnternet Reklamcılığı sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

  Google Reklamları Bize Ne Gibi Faydalar Sağlar?

  Google reklamlarının size faydalarını reklam verdiği ilk andan itibaren anlayabileceksiniz. En başta sitenize dilediğiniz kelimeden reklam verebileceğiniz için direk ilgili müşterileri sitenize çekebilecek ve satışlarınızı arttırabileceksiniz. Google reklamlarına minimum bir bütçe ile giriş yapabilir ve gelen talepleri baz alarak dilerseniz reklamlarınıza devam edebilirsiniz. Daha detaylı bir bilgi için lütfen İnternet Reklamcılığı sayfamızı ziyaret ediniz.

  Google Reklamları ( Adwords ) İçin Ücretler Sabit midir?

  Hayır. Google arama hacmi ve reklam talebinin fazlalığına göre her kelime için ayrı bir ücret politikası uygulamaktadır. Örnek verecek olursak günlük reklam gideriniz 35 TL ise aylık 1050 TL´lik bir reklam bütcesine sahip reklam süreciniz yer alır. Reklam bütcenizi farklı bir deyişle tamamen kendiniz oluşturursunuz.

  SSL ( Güvenlik ) Sertifikası Nedir?

  Secure Sockets Layer kelimesinin kısaltılmış anlamı olan SSL dilimizde güvenli soket anlamına gelmektedir. Bu sertifikalar site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, siteniz ve ziyaretçilerinizin arasındaki veri iletişimini tamamen şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde ziyaretçilerinize veya size iletilmesini sağlayan bir üründür. E-ticaret sitlerinde mecburi olan bu sertifika ile sitenizdeki parolalar, kredi kartı ve gizli bilgiler bir başkasının eline ulaşmaması için bu bilgilerin şifrelenerek korunması sağlanmaktadır.

  SSL Sertifikaları aynı zamanda Google Seo ile ilgili son zamanlarda önemli bir yer edinmiştir.

  E-Mükellef Sistemi Nedir?

  Muhasebeci sitelerinde yer alan tüm paketlerin ortak ve ana özelliği E-Mükellef sistemidir.

  E-Mükellef sistemi sayesinde tüm mükellefleriniz artık istedikleri yerden istedikleri gibi tüm dosyalarına ulaşabilecek. Sistemde yer alan Mükellef bölümünde tüm mükelleflerinize tek tek bir kullanıcı adı ve şifre oluşturup, yine tüm mükelleflerinize dilerseniz dosya,duyuru ekleyebiliyorsunuz.

  Dosya saklama derdi yok, mükellefe ulaşma derdi yok, tüm bilgileri web sitenizde mükelleflerinize özel bölümünüzde saklayabilir ve dilediklerinde ulaşabilmelerini sağlayabilirsiniz..

  Muhasebeci siteleri ile hem firmanızı tanıtın, hem gerekli tüm kısayollara sitenizden ulaşın, hem de mükelleflerinize kaliteli ve profesyonel bir hizmet verin...

  Temalar Arası Geçiş Ücretli Mi?

  Muhasebeci sitesi paketlerimizin temaları arasında geçiş için paket ücretlerinin tamamını ödemenize gerek yok.

  Temaların Renklerinde Değişiklik Yapabilir Miyiz?

  Evet. Beğendiğiniz tema üzerinden dilediğiniz renkler sitenizde kullanılabilir. Lütfen talebinizi telefon üzerinden müşteri temsilciniz ile görüşerek bildiriniz.

  Site Özellikleri Haricinde "Şu Özellikde Olsa" Dediğiniz Bir Konu Mu Var?

  Webzane Bilişim Hizmetleri tüm sistem yazılım ve tasarımlarını müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda geliştirmiştir. Bundan sonraki aşamalarda da yine aynı şekilde devam edecektir. Bu bağlamda ihtiyacınız olan özelliği hemen bize iletin ve değerlendirerek hemen web sitesi yazılımlarımızı güncelleyelim.

 • WEB TASARIM SÖZLEŞMESİ

  Madde 1 – TARAFLAR
  Bir tarafta ………………………………………………………………………………. adresinde mukim ……………………… WEBZANE BİLİŞİM HİZMETLERİ (Kısaca TASARIMCI olarak anılacaktır) ile diğer tarafta ............................................................................. adresinde mukim ....................................arasında (Kısaca MÜŞTERİ olarak anılacaktır.) aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

  Madde 2 - KONU
  İşbu sözleşme MÜŞTERİ´nin web sitesi yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu web tasarımlarının TASARIMCI tarafından hazırlanması hizmetini kapsamaktadır.

  Madde 3 - MÜŞTERİ´NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  3.1 MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların yükleneceği sunucu sistemini ve söz konusu sistemin çalışabilmesi için gerekli bilumum yazılım/donanım ihtiyaçlarının kendisi tarafından karşılanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

  3.2 MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların düzenlenmesi ve tasarlanması için gerekli resim ve metin bazlı dokümanları kendisi tedarik etmekle yükümlüdür. MÜŞTERİ´nin gerekli dokümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmelerden TASARIMCI sorumlu tutulamaz.  Bu halde, gecikme süresi teslim süresine eklenir.

  3.3 MÜŞTERİ, TASARIMCI tarafından üretilen tasarımlarda kullanılan özel grafik, tasarım, çizim, harita, model, animasyon, logo, amblem ve yazı tipinin manevi haklarının TASARIMCI’ya ait olduğunu, ancak bunların tüm mali haklarını alıp mülkiyetine geçtiğini, bu grafiklerin hiçbir şekilde işbu sözleşmenin amacına aykırı çoğaltıp, dağıtmayacağını, sözleşmede yazılı web sitesinden başka elektronik veya basılı bir mecrada kullanmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Yazılımlarının güvenliği nedeni ile firmada yapılan web siteleri sadece kendi sunucularında barınmaktadır.

  3.4 MÜŞTERİ, işbu sözleşme konusunun gerçekleştirilmesi bakımından kullanılmak üzere sunduğu tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazı ve diğer her tür içeriklerin kendisine ait olduğunu, bu içeriklerin yasaya ve genel ahlâk kurallarına aykırılığından doğabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluğunun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu hallerde, TASARIMCI’nın hiçbir şekilde sorumluluğu yoktur.

  3.5  MÜŞTERİ, TASARIMCI’nın onay için göndermiş olduğu her çalışmayı en geç 72 saat içinde uygun olup olmadığını denetleyerek TASARIMCI’ya onay verecektir. Bu süre içinde olumlu / olumsuz bir cevap verilmediği takdirde, MÜŞTERİ çalışmayı onaylamış sayılır.


  Madde 4 - TASARIMCI´nın YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  4.1 TASARIMCI, işbu sözleşme konusu olan  ve MÜŞTERİ’nin ihtiyaç duyduğu tasarım ve yazılım hizmetini vermekle yükümlüdür.

  4.2 TASARIMCI, MÜŞTERİ´ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek hataları ve sorunları söz konusu hata ve sorunların tespitinden itibaren 24 saat içerisinde düzeltmekle yükümlüdür.

  4.3 TASARIMCI, MÜŞTERİ tarafından talep edilen ek tasarım (tasarım ve veritabanı kodlarında değişikliği gerektiren düzeltmeler ve sayfa eklemeler) için, gerekli etüdü tamamlandıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme entegre edeceğini beyan eder.

  4.4 TASARIMCI, MÜŞTERİ için hazırlanmış tasarımlar bakımından bütün olarak tasarım değişikliğini gerektirmeyen düzeltmeler için gerekli etüdü tamamladıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri sisteme edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

  4.5 Web sitesinin taslak yayımı 10 gün, bitmiş yayımı 30gün içinde yapılacaktır. TASARIMCI, MÜŞTERİ tarafından talep edilmesi durumunda daima yönetim paneli şifreleri teslim edeceğini taahhüt eder. Web sitesi ise sadece tasarımcı firmanın sunucularında barınabilmektedir.

  Madde 5 - HİZMET BEDELİ

  5.1 Hizmet bedeli ......................... TL + KDV olarak belirlenmiştir.

  5.2 MÜŞTERİ, Hizmet bedeli´nin 1/2 si iş başlangıcında peşin olarak, kalan 1/2´sini tasarım sürecinin bitiminde TASARIMCI’nın banka hesabına ödeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

  5.3 Ödemelerin yapılmaması durumunda, TASARIMCI taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya sözleşmeyi feshetmek hakkına sahiptir.

  Madde 6- HİZMET SÜRESİ VE FESİH

  6.1    İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi …………… gün olarak belirlenmiş olup bu süre TASARIMCI tarafından tasarım ve web yazılımına uygulamanın gerçekleştirilmesi için gerekli tüm dokümanların verilmesi ile başlar.  Sözleşme süresinin sona ermesinden …. gün önce tarafların bu konuda anlaşmış olması halinde hizmet süresi ücret mukabilinde uzatılır.

  6.2    Bu sözleşmenin uygulanmasında, taraflardan birinin, yüklendiği asli edimlerden veyahut sözleşmenin esaslı unsurlarından birini, zamanında ve/veya eksik ve/veya hiç ifa etmemesi halinde, diğer taraf, yazılı düzeltme bildiriminde bulunarak, ihlal eden tarafa, aykırılığın giderilmesi için, 5 işgünü süre tanır. Tanınan süre içinde sözleşmeye aykırılık giderilmediği takdirde, ihlale uğrayan taraf, sözleşmeyi tek taraflı olarak, yazılı bir ihtara gerek olmaksızın ve herhangi bir nam altında tazminat ödemek zorunda olmaksızın feshedebilir. İhlal eden taraf, ihlale uğrayan tarafın bu sebeple uğradığı her türlü zararı tazmin eder.

  Madde 7 - GİZLİLİK

  İşbu sözleşmenin ifası sırasında, taraflar sözleşme kapsamında öğrenmiş oldukları ve kamuya açık olmayan tüm bilgiler gizli bilgi mahiyetindedir. Taraflar sözleşme kapsamında öğrenmiş oldukları bu bilgileri, hiçbir suretle sözleşme amacının yerine getirilmesi dışında kullanmamayı, diğerinin yazılı izni olmaksızın doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü kişilere vermemeyi, açıklamamayı, kamuya duyurmamayı ya da bu şekilde sonuçlanacak davranışlardan kaçınmayı kabul, beyan ve taahhüt eder.


  Madde 8 – TEBLİGATLAR

  İşbu sözleşme ve uygulanması ile ilgili olarak yapılacak her türlü tebligat için, taraflar, işbu sözleşmenin 1. maddesinde yazılı adresleri, yasal ikametgah olarak belirlemişlerdir. Taraflar, bu adreslerde vaki değişiklikleri, diğer tarafa, noter kanalı veya iadeli taahhütlü mektup yolu ile bildirmedikleri takdirde, bu adreslerine yapılacak tebligatların geçerli, usulüne uygun ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

  Madde 9 – ELEKTRONİK KAYITLARIN GEÇERLİLİĞİ

  Taraflar arasında ve tarafların yetkililerince yapılan e-posta, anlık mesaj ve faks gibi elektronik yazışma kayıtları, kanunen geçerli delil sayılarak, usul hukuku bağlamında kesin ve bağlayıcı delil olarak kabul edilmiştir.

  Madde 10 - YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

  İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İSTANBUL mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 10(on) maddeden ve 3 (üç) sayfadan oluşan işbu sözleşme ......../........./........... tarihinde 2(iki) nüsha olarak düzenlenmiştir


  MÜŞTERİ
  İMZA - KAŞE

  TASARIMCI
  KAŞE - İMZA

  ( İşbu sözleşme hizmet sözleşmesi örneğidir. Yapılacak iş ve anlaşmaya göre sözleşmelerde değişiklikler doğabilir. Konu ile ilgili lütfen firma ile görüşünüz. )
   

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.
Whatsapp