Otel Web Sitesi
Oteller için hazırlanan bir yazılımdır. Yönetim paneli sayesinde site içeriğini dilediğiniz zaman kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
4999 TL/ Tek Sefere Mahsus!

Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı

 • Otel Web Sitesi Genel Özellikleri

  Şimdi siz de otel sitenizi açın ve mobil uyumlu hazır otel sitesi ile Google aramalarında rakiplerinizden bir adım önde olun. İnternet üzerinden müşterileriniz sizi bulsun, online rezervasyon yapabilsin veya telefonla rezervasyon yaptırabilsin. Yeni müşteriler kazanmak için hemen mobil uyumlu otel web sitesi oluşturun.

  Mobil Uyumlu Otel Web Sitesi Özellikleri:

  Kolay Kullanım: Mobil uyumlu otel web sitelerimiz, kolay kullanım özellikleri ile müşterilerinize rahat bir gezinme deneyimi sunar.

  Online Rezervasyon: Müşterileriniz web siteniz üzerinden kolayca online rezervasyon yapabilir, odalarını seçebilir ve rezervasyonlarını tamamlayabilirler.

  Telefonla Rezervasyon İmkanı: Telefonla rezervasyon yapmak isteyen müşterileriniz için iletişim bilgilerinizi belirtin ve kolayca ulaşılabilir olun.

  Fiyat ve Oda Bilgileri: Otelinizin fiyatlandırma bilgilerini ve odalarını detaylı bir şekilde tanıtın.

  Otel Tanıtımı: Otelinizin fotoğraflarını ve özelliklerini ekleyerek müşterilere etkileyici bir otel deneyimi sunun.

  Turizm Konaklama İşletmeleri İçin Uygun: Hazır otel web sitesini sadece oteller değil, aynı zamanda hotel, motel, pansiyon, apart oteller gibi turizm konaklama işletmeleri de kullanabilir.

  Neden Mobil Uyumlu Otel Web Sitesi?

  Google Aramalarında Öne Çıkın: Mobil uyumlu web siteleri, Google tarafından daha üst sıralarda gösterilir ve bu da potansiyel müşterilerin sizi daha kolay bulmasını sağlar.

  Daha Geniş Kitlelere Ulaşın: Mobil cihazlar üzerinden internet kullanan kişilere daha etkili bir şekilde ulaşın.

  Rekabet avantajı: Mobil uyumlu bir otel web sitesi, diğer konaklama işletmeleri arasında önemli bir rekabet avantajı sağlar.

  Müşteri Memnuniyeti: Mobil uyumlu web sitesi, müşterilere kolaylık sağlayarak memnuniyeti artırır.

  Hemen siz de mobil uyumlu otel web sitenizi oluşturun ve işinizi daha ileriye taşıyın!

  Hazır Otel Web Siteleri

  İletişim Bilgilerini Ekleyin: Telefon numarası, adres, e-posta gibi iletişim bilgilerinizi sitenize ekleyerek internetten yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

  Görsel İçerikleri Paylaşın: Otelinizi fotoğraflar ve videolar ile tanıtarak müşterilere ön gösterim sağlayabilirsiniz.

  Fiyatları ve Ücret Tariflerini Yayınlayın: Otel web sitenizde fiyatlandırma bilgilerinizi ve ücret tarifelerinizi online olarak yayınlayarak müşterilere açık ve şeffaf bilgi sunabilirsiniz.

  Ön Rezervasyon Alma İmkanı: Müşterilerinizden ön rezervasyon alabilir ve rezervasyon bilgilerini kolayca gözden geçirebilirsiniz.

  Kurumsal E-Posta Kullanın: Site uzantılı mail@siteadi.com şeklinde kurumsal mail adresleri kullanarak profesyonel bir iletişim imkanı sağlayabilirsiniz.

  Mobil Uyumlu Tasarım: Mobil uyumlu otel web siteleri sayesinde Google arama sonuçlarında rakiplerinize göre daha iyi sıralamalar elde edebilirsiniz.

  Hazır otel web siteleri ile tüm bu avantajları kullanarak otelinizi çevrimiçi platformlarda daha etkili bir şekilde tanıtabilir ve müşteri kitlenizi artırabilirsiniz. Hemen siz de webzane.net´in sunduğu çözümlerle otel web sitenizi oluşturun ve işinizi daha ileri taşıyın!
   

 • Otel Web Sitesi Avantajları
 • Otel Web Sitesi Referanslarımızdan Bazıları
 • Sorularınıza Cevap Vermek İçin Buradayız.
  Otel Web Sitesi bizim lisanslı ürünümüzdür, tüm fonksiyonlarını iyi biliyoruz ve siz kullanıcılarımızın da bu fonksiyonları öğrenerek yüksek kapasitede kullanmanızı istiyoruz. Fazladan hiçbir ücret ödemeden eğitimli uzmanlarımızdan telefonla veya çevrimiçi yardım alabilirsiniz.
 • WEB TASARIM SÖZLEŞMESİ

  Madde 1 – TARAFLAR
  Bir tarafta ………………………………………………………………………………. adresinde mukim ……………………… WEBZANE BİLİŞİM HİZMETLERİ (Kısaca TASARIMCI olarak anılacaktır) ile diğer tarafta ............................................................................. adresinde mukim ....................................arasında (Kısaca MÜŞTERİ olarak anılacaktır.) aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

  Madde 2 - KONU
  İşbu sözleşme MÜŞTERİ´nin web sitesi yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu web tasarımlarının TASARIMCI tarafından hazırlanması hizmetini kapsamaktadır.

  Madde 3 - MÜŞTERİ´NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  3.1 MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların yükleneceği sunucu sistemini ve söz konusu sistemin çalışabilmesi için gerekli bilumum yazılım/donanım ihtiyaçlarının kendisi tarafından karşılanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

  3.2 MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların düzenlenmesi ve tasarlanması için gerekli resim ve metin bazlı dokümanları kendisi tedarik etmekle yükümlüdür. MÜŞTERİ´nin gerekli dokümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmelerden TASARIMCI sorumlu tutulamaz.  Bu halde, gecikme süresi teslim süresine eklenir.

  3.3 MÜŞTERİ, TASARIMCI tarafından üretilen tasarımlarda kullanılan özel grafik, tasarım, çizim, harita, model, animasyon, logo, amblem ve yazı tipinin manevi haklarının TASARIMCI’ya ait olduğunu, ancak bunların tüm mali haklarını alıp mülkiyetine geçtiğini, bu grafiklerin hiçbir şekilde işbu sözleşmenin amacına aykırı çoğaltıp, dağıtmayacağını, sözleşmede yazılı web sitesinden başka elektronik veya basılı bir mecrada kullanmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Yazılımlarının güvenliği nedeni ile firmada yapılan web siteleri sadece kendi sunucularında barınmaktadır.

  3.4 MÜŞTERİ, işbu sözleşme konusunun gerçekleştirilmesi bakımından kullanılmak üzere sunduğu tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazı ve diğer her tür içeriklerin kendisine ait olduğunu, bu içeriklerin yasaya ve genel ahlâk kurallarına aykırılığından doğabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluğunun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu hallerde, TASARIMCI’nın hiçbir şekilde sorumluluğu yoktur.

  3.5  MÜŞTERİ, TASARIMCI’nın onay için göndermiş olduğu her çalışmayı en geç 72 saat içinde uygun olup olmadığını denetleyerek TASARIMCI’ya onay verecektir. Bu süre içinde olumlu / olumsuz bir cevap verilmediği takdirde, MÜŞTERİ çalışmayı onaylamış sayılır.


  Madde 4 - TASARIMCI´nın YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  4.1 TASARIMCI, işbu sözleşme konusu olan  ve MÜŞTERİ’nin ihtiyaç duyduğu tasarım ve yazılım hizmetini vermekle yükümlüdür.

  4.2 TASARIMCI, MÜŞTERİ´ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek hataları ve sorunları söz konusu hata ve sorunların tespitinden itibaren 24 saat içerisinde düzeltmekle yükümlüdür.

  4.3 TASARIMCI, MÜŞTERİ tarafından talep edilen ek tasarım (tasarım ve veritabanı kodlarında değişikliği gerektiren düzeltmeler ve sayfa eklemeler) için, gerekli etüdü tamamlandıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme entegre edeceğini beyan eder.

  4.4 TASARIMCI, MÜŞTERİ için hazırlanmış tasarımlar bakımından bütün olarak tasarım değişikliğini gerektirmeyen düzeltmeler için gerekli etüdü tamamladıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri sisteme edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

  4.5 Web sitesinin taslak yayımı 10 gün, bitmiş yayımı 30gün içinde yapılacaktır. TASARIMCI, MÜŞTERİ tarafından talep edilmesi durumunda daima yönetim paneli şifreleri teslim edeceğini taahhüt eder. Web sitesi ise sadece tasarımcı firmanın sunucularında barınabilmektedir.

  Madde 5 - HİZMET BEDELİ

  5.1 Hizmet bedeli ......................... TL + KDV olarak belirlenmiştir.

  5.2 MÜŞTERİ, Hizmet bedeli´nin 1/2 si iş başlangıcında peşin olarak, kalan 1/2´sini tasarım sürecinin bitiminde TASARIMCI’nın banka hesabına ödeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

  5.3 Ödemelerin yapılmaması durumunda, TASARIMCI taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya sözleşmeyi feshetmek hakkına sahiptir.

  Madde 6- HİZMET SÜRESİ VE FESİH

  6.1    İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi …………… gün olarak belirlenmiş olup bu süre TASARIMCI tarafından tasarım ve web yazılımına uygulamanın gerçekleştirilmesi için gerekli tüm dokümanların verilmesi ile başlar.  Sözleşme süresinin sona ermesinden …. gün önce tarafların bu konuda anlaşmış olması halinde hizmet süresi ücret mukabilinde uzatılır.

  6.2    Bu sözleşmenin uygulanmasında, taraflardan birinin, yüklendiği asli edimlerden veyahut sözleşmenin esaslı unsurlarından birini, zamanında ve/veya eksik ve/veya hiç ifa etmemesi halinde, diğer taraf, yazılı düzeltme bildiriminde bulunarak, ihlal eden tarafa, aykırılığın giderilmesi için, 5 işgünü süre tanır. Tanınan süre içinde sözleşmeye aykırılık giderilmediği takdirde, ihlale uğrayan taraf, sözleşmeyi tek taraflı olarak, yazılı bir ihtara gerek olmaksızın ve herhangi bir nam altında tazminat ödemek zorunda olmaksızın feshedebilir. İhlal eden taraf, ihlale uğrayan tarafın bu sebeple uğradığı her türlü zararı tazmin eder.

  Madde 7 - GİZLİLİK

  İşbu sözleşmenin ifası sırasında, taraflar sözleşme kapsamında öğrenmiş oldukları ve kamuya açık olmayan tüm bilgiler gizli bilgi mahiyetindedir. Taraflar sözleşme kapsamında öğrenmiş oldukları bu bilgileri, hiçbir suretle sözleşme amacının yerine getirilmesi dışında kullanmamayı, diğerinin yazılı izni olmaksızın doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü kişilere vermemeyi, açıklamamayı, kamuya duyurmamayı ya da bu şekilde sonuçlanacak davranışlardan kaçınmayı kabul, beyan ve taahhüt eder.


  Madde 8 – TEBLİGATLAR

  İşbu sözleşme ve uygulanması ile ilgili olarak yapılacak her türlü tebligat için, taraflar, işbu sözleşmenin 1. maddesinde yazılı adresleri, yasal ikametgah olarak belirlemişlerdir. Taraflar, bu adreslerde vaki değişiklikleri, diğer tarafa, noter kanalı veya iadeli taahhütlü mektup yolu ile bildirmedikleri takdirde, bu adreslerine yapılacak tebligatların geçerli, usulüne uygun ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

  Madde 9 – ELEKTRONİK KAYITLARIN GEÇERLİLİĞİ

  Taraflar arasında ve tarafların yetkililerince yapılan e-posta, anlık mesaj ve faks gibi elektronik yazışma kayıtları, kanunen geçerli delil sayılarak, usul hukuku bağlamında kesin ve bağlayıcı delil olarak kabul edilmiştir.

  Madde 10 - YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

  İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İSTANBUL mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 10(on) maddeden ve 3 (üç) sayfadan oluşan işbu sözleşme ......../........./........... tarihinde 2(iki) nüsha olarak düzenlenmiştir


  MÜŞTERİ
  İMZA - KAŞE

  TASARIMCI
  KAŞE - İMZA

  ( İşbu sözleşme hizmet sözleşmesi örneğidir. Yapılacak iş ve anlaşmaya göre sözleşmelerde değişiklikler doğabilir. Konu ile ilgili lütfen firma ile görüşünüz. )
   

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.
Whatsapp