Özgün İçerik

Google, Yandex, Yahoo ve Bing arama motorlarının siteleri üst sıralara taşıması açısında en önemli etkeni olan özgün içerikler, seo uyumlu olacak web sitelerinde olmazsa olmazlardandır.

Web sitenizin içeriğinde yer alacak olan içeriklerin farklı web sitelerinde bulunan yazılar olmaması, sektöre hakim bir kişi tarafından yazılması gerekmektedir. Bu bağlamda diğer sitelerden içerikleri, konular, fikirler incelenerek profesyonel içerikleri sizler için üretebiliyoruz.

Hemen hemen her sektöre hakim olan ekibimiz kendi üslub ve kendi cümleleri ile dilediğiniz içeriği tarafınıza yazmaktadır.

Seo aşamalarından biri olan özgün içerik yönetimi tek başına üst sıralara tırmanmanız açısından yeterli değildir ancak en önemli özelliklerden birisidir. Oluşturacağımız içerikler bir ihtiyaca çözüm uyandıracak veya siteye gelen ziyaretçilerde merak uyandırabilecek içerikler olacaktır. Arama hacmi rekabeti yüksek olan anahtar kelimelerde siteyi çıkarmanın zor olduğunu asla unutmayın.

Ancak bölgesel seo ile hizmeti ve içerikleri daha hızlı bir şekilde kaliteli özgün içeriklerle üst sıralara taşımaktayız.

Daha detaylı bilgi ve aylık olarak içerik eklediğimiz sitelerimizi öğrenmek için bizi 0216 553 67 03 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz  

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.