Samsung Galaxy A70 Telefonu ve Bazı Özellikleri

Samsung Galaxy A70 Telefonu ve Bazı Özellikleri

Samsung Galaxy A70 Telefonu ve Bazı Özelliklerini WEBZANE olarak sizlere internet sitemizde kısa açıklamalar ve tanıtımlar ile yer verdik.

2019 yılında GALAXY ailesine A70 cihazı dahil oldu. Galaxy ailesi büyümeye tüm hızı ile devam etmektedir. Şık tasarımı ile karşımıza çıkan bu yeni cihaz 32 megapixel f1.7 ön kamaerasını da içerisine alan ekrana sahip olan cihaz ince çerçeveleri ile dikkat çekmektedir. 6,7 inç super AMOLED ekran üzerine kurulu olan bu cihazda entegre parmak izi teknolojisi ve gücünü tam adı heniz açıklanmayan 8 çekirdekli bir işlemciden almaktadır. Muhtemelen 6 yada 8 GB ramı bulunmaktadır.

32 megapiksel + 8 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel (Derinlik) kameraları yer alıyor. Görüntüleme konusunda çok iddialı olan telefon, 4.500 mAh pilini 25W hızlı şarj sistemiyle hızlı şekilde doldurabiliyor.

Cihazın kutusundan android pie temelli bir one UI ile çıkmakta olan bu akıllı telefon 128 gb a sahip akıllı hafızasını microsd teknolojisi ile arttırabilmektesiniz. Renk seçeneği konusunda da dört farklı seçeneği bulunan bu cihazın yakın zamanda fiyatının açıklanacağını öğrendik.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.