Seo Uyumlu Web Sitesi

Seo uyumlu web tasarımlar ile yapılan internet siteleriniz ne kadar çok üst sıralarda yer alarak yeni ziyaretçiler çekerse o kadar da yeni müşteriniz olur. İnternet sitesi yaptırmak kadar internet sitenizi yaparken arama motoru optimizasyonu kriterlerine uygun bir kodlama ve tasarım seçmeniz de önemlidir. Bu özelliklerin yer alması için bazı noktalarda sitenizde ( tasarım, kodlama, estetiklik ) taviz vermenizde gerekebilecektir. Ama merak etmeyin vereceğiniz tavizler tartışmasız sizleri mutlu edecek tavizlerdir.

Arama motorlarının tamamının kendi içerisinde sıralama belirleyici bir kombinasyonu vardır. İnternet sitelerinin arama motorunun belirlediği kombinasyon diğer bir adı ile kriterleri olumlu bir şekilde tamamladığında ve bu kriterlere sürekli güncel olarak uymaya devam ettiğinde web siteniz üst sıralara kolaylıkla gelecektir. Bu kriterlerin en başında web sayfasınızın arama motoru uyumu gelir, web sayfanız hatasız kodlama ile tasarlanmalıdır. Kodlamaların haricinde eğer Google veya herhangi bir arama motoru için web sitesi yapıyorsanız, içeriğiniz özgün içerik, görsel optimizasyon, hızlı erişebilirlilik, kaliteli site açılış hızı gibi bazı ana etkenleri yerine getirmelisiniz.

Sitenizi yaptıktan sonra da sürekli takibini yapmanız gerekmektedir. Bu bağlamda arama motorlarının webmaster araçlarına site kayıtlarınız devreye girmektedir. Arama motorları webmaster araçlarına site kaydınızı yapmanızın ardından siteniz izlenmeli ve sitenize girişlerin hangi kelimelerden erişimleri sağlandığı görülmelidir. Ana kelimenizde ilk sıraya hemen gelemeyeceğiniz için sabır ve düzenli içerik girişi önemli bir konudur.

Bölgesel seo optimizasyon ile yerel aramalarda üst sıralarda sitenizi listelemek genel sıralamada da sitenize olumlu etkiler sunacaktır. Firmamız sadece kendi tasarım ve programlamasını yaptığı web sitelerinde seo optimizasyon hizmeti verebilmektedir.

Sektörle ilgili seo optimizasyonlarımız hakkında bilgi almak için Arama Motoru Optimizasyonu sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.