Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal mecralarda firmanıza veya markanıza maksimum fayda sağlayacak olan bu hizmet ile bilinir ve daima göz önünde olursunuz. Gün geçtikce daha popüler hale gelen sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile öncelikle markanızın, ürününüzün veya firmanızın sayfa hesapları uzman ekibimiz tarafından incelenir.

Firmamız sizler için sosyal medyalarda içerik yönetimi hizmeti sunar. Bu hizmeti ile ürün,marka veya firmanızın hesaplarında yaratıcı içerikler iletir, blog yazıları, videolar, görseller ile sayfalarınız daima diri ve dinç tutulur.

Yine yapacağımız sayfa takipleri aracılığı ile insanlar sayfanızda yapmış olduğu yorum, göndermiş olduğu mesajlar anında yanıtlanır. İnternette müşteri memnuniyetini sağlamak en güzel etkenlerden birisidir ve mutlu müşterilerin paylaşımları da yeni müşteri pazarı için bir nevi reklam türüdür.

Sosyal medya kullanımının artması neticesinde marka ve ürün aramaları arama motorları haricinde sosyal medyalarda da yapılmaktadır.

Kullanıcılar sosyal medya hesaplarını görmek ve bu hesaplarla iletişime geçtiklerinde etkin olarak etkileşim görmek isterler. Webzane Bilişim Hizmetleri olarak sosyal medya hesaplarınızın yönetimine talibiz. Ayrıntılı bilgi ve tüm detaylar için çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

Firmamızın sosyal medya danışmanlığı hizmetleri içerisinde, ürün veya markanızın sosyal ağlardaki hesapları oluşturulur, aktif bir hale getirilir ve profesyonel anlamda bu sayfalar yönetilir. Sosyal medya reklam ve pazarlama stratejileriniz oluşturularak sizlere yöneltilir. Markanızın güncel kalması açısından sürekli araştırır ve içerik paylaşımı yapılır. Sayfalarınızdaki üyeleriniz ile firmanız arasında bir bağ oluşmasını sağlar. Sayfanızda yer alan tüm görsellerin tasarımlarını ayrıca özel grafikerler aracılığı ile yapar ve sayfa paylaşımlarında bulunur. Sosyal medya danışmanlığı hizmeti doğrudan olmasa da dolayı yoldan ürünlerinizin satışını gerçekleştirmeyi sağlar.

Yaygın olarak kullanılan sosyal medya mecraları ise Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Youtube, Foursquare ve pinterest web siteleridir.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.
Whatsapp