Taksi Durağı Web Sitesi
Taksi durakları için hazırlanan bir yazılımdır. Yönetim paneli sayesinde site içeriğini dilediğiniz zaman kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
4999 TL/ Tek Sefere Mahsus!

Tüm Kredi Kartlarına 12 Taksit İmkanı

 • Taksi Durağı Web Sitesi Genel Özellikleri

  Taksi durakları için hazırlanan bir yazılımdır. Yönetim paneli sayesinde site içeriğini dilediğiniz zaman kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.Taksi durakları için özel olarak hazırladığımız web sitesi paketleri ile 24 saat içinde profesyonel bir taksi durağı web sitesi kurabilirsiniz. Telefon numaranızı, firma bilgilerinizi ve resimlerinizi ekleyerek durak veya bireysel markanızı rakipleriniz karşısında öne çıkarabilirsiniz. Güçlü SEO altyapısı sayesinde arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilir ve Google Ads reklamlarında daha etkili açılış sayfalarına sahip olabilirsiniz.

  Taksi Durağı Web Sitesi Paketleri Kimler İçindir?

  Taksi Durağı İşletenler: Durak olarak hizmet veren taksi işletmeleri için özel olarak tasarlanmış web sitesi paketleri ile müşterilere kolayca ulaşabilir ve hizmetlerinizi online platformda tanıtabilirsiniz.

  Bireysel Taksiciler: Bireysel olarak taksicilik hizmeti sunan kişiler için de uygun olan bu paketler, kişisel markanızı oluşturmanıza ve müşterilere daha etkili bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.

  Web Sitesi Paketlerinin Avantajları:

  Hızlı Kurulum:
  24 saat içinde profesyonel bir web sitesine sahip olun, müşterilere hızlıca ulaşın.

  Özelleştirilebilir İçerik: Telefon numaranızı, firma bilgilerinizi, araç resimlerinizi ekleyerek web sitenizi kişiselleştirin.

  SEO Desteği: Güçlü SEO altyapısı sayesinde arama motorlarında üst sıralarda yer alın, daha fazla müşteriye ulaşın.

  Google Ads Uyumlu: Google Ads reklamlarınız için etkili açılış sayfaları oluşturun, kalite puanlarınızı artırın.

  Profesyonel Görünüm: Şık tasarım ve düzenleme seçenekleri ile web sitenizle güvenilir bir ilk izlenim bırakın.

  Taksi Durağı Web Sitesi

  Taksi durağı web sitesi ihtiyaçlarınız için size özel çözümler sunuyoruz. Profesyonel tasarım ve hızlı kurulum ile online varlığınızı güçlendirmek artık çok daha kolay. Siz de müşterilerinizle daha etkili iletişim kurmak ve işinizi büyütmek için hemen bizimle iletişime geçin!

  Taksi Web Tasarım Hizmetinde Yer Alan Bazı Özellikler

  Genel özelliklerden bahsedecek olursak;

  Türkçe Yönetim Paneli: Tüm taksi web sitesi paketlerimiz, Türkçe yönetim paneline sahiptir. Kolayca ekleme, çıkarma ve güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Çoklu Dil Desteği: Dil seçeneği olan paketlerle İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça gibi dillerde web sitenizi oluşturabilirsiniz. Dil altyapısı, google translate üzerinden değil, tamamen sizin belirlediğiniz çeviri kelimelerinden oluşmaktadır.

  Tıkla Ara ve Whatsapp Entegrasyonu: Tüm paketlerde bulunan özellikler arasında Tıkla Ara ve Whatsapp gibi iletişim kolaylıkları yer almaktadır.

  Araç Tanıtımı: Araç fotoğraflarını ekleyerek araçlarınızı detaylı bir şekilde tanıtabilirsiniz.

  Ekip Tanıtımı: Taksi durağı hizmeti verenler, taksicileri ve ekibi tanıtabilir, güvenilir bir imaj oluşturabilir.

  Gelişmiş Hizmet Sayfaları: Şehir içi taksi, havalimanı taksi, şehir dışı taksi, otogar taksi gibi alt hizmetleri oluşturabilir ve ayrıntılı bilgiler ekleyebilirsiniz.

  Menü Güncelleme: Üst menüde yer alan menüleri kolayca güncelleyebilir, yenilerini ekleyebilir veya silebilirsiniz.

  Mobil Uyumlu Tasarım: Tüm taksici web sitesi paketlerimiz mobil uyumludur, böylece kullanıcılar telefon ve tabletten kolayca gezinebilir.

  Video İçerik Ekleme: Youtube üzerinden taksi durağınızla ilgili video içerikler ekleyebilir ve durağınızı daha etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz.

  Blog / Haberler Bölümü: Blog veya haber bölümlerini kullanarak taksi durağınızla ilgili güncel yazılar, haberler ve duyurular ekleyebilirsiniz.

  Müşteri Yorumları: Durağınızı kullanan müşterilerinizin yorumlarını web sitenize ekleyerek potansiyel müşterilere referans sunabilirsiniz.

 • Taksi Durağı Web Sitesi Avantajları
  • Taksi Durağınıza Özel Domain
   Taksi Durağınıza Özel Domain

   Taksi durağınıza özel .com & .net & .com.tr gibi domainleri ilk sene hediye olarak satın alalım.

 • Taksi Durağı Web Sitesi Referanslarımızdan Bazıları
 • Sorularınıza Cevap Vermek İçin Buradayız.
  Taksi Durağı Web Sitesi bizim lisanslı ürünümüzdür, tüm fonksiyonlarını iyi biliyoruz ve siz kullanıcılarımızın da bu fonksiyonları öğrenerek yüksek kapasitede kullanmanızı istiyoruz. Fazladan hiçbir ücret ödemeden eğitimli uzmanlarımızdan telefonla veya çevrimiçi yardım alabilirsiniz.
 • WEB TASARIM SÖZLEŞMESİ

  Madde 1 – TARAFLAR
  Bir tarafta ………………………………………………………………………………. adresinde mukim ……………………… WEBZANE BİLİŞİM HİZMETLERİ (Kısaca TASARIMCI olarak anılacaktır) ile diğer tarafta ............................................................................. adresinde mukim ....................................arasında (Kısaca MÜŞTERİ olarak anılacaktır.) aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

  Madde 2 - KONU
  İşbu sözleşme MÜŞTERİ´nin web sitesi yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu web tasarımlarının TASARIMCI tarafından hazırlanması hizmetini kapsamaktadır.

  Madde 3 - MÜŞTERİ´NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  3.1 MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların yükleneceği sunucu sistemini ve söz konusu sistemin çalışabilmesi için gerekli bilumum yazılım/donanım ihtiyaçlarının kendisi tarafından karşılanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

  3.2 MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların düzenlenmesi ve tasarlanması için gerekli resim ve metin bazlı dokümanları kendisi tedarik etmekle yükümlüdür. MÜŞTERİ´nin gerekli dokümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmelerden TASARIMCI sorumlu tutulamaz.  Bu halde, gecikme süresi teslim süresine eklenir.

  3.3 MÜŞTERİ, TASARIMCI tarafından üretilen tasarımlarda kullanılan özel grafik, tasarım, çizim, harita, model, animasyon, logo, amblem ve yazı tipinin manevi haklarının TASARIMCI’ya ait olduğunu, ancak bunların tüm mali haklarını alıp mülkiyetine geçtiğini, bu grafiklerin hiçbir şekilde işbu sözleşmenin amacına aykırı çoğaltıp, dağıtmayacağını, sözleşmede yazılı web sitesinden başka elektronik veya basılı bir mecrada kullanmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Yazılımlarının güvenliği nedeni ile firmada yapılan web siteleri sadece kendi sunucularında barınmaktadır.

  3.4 MÜŞTERİ, işbu sözleşme konusunun gerçekleştirilmesi bakımından kullanılmak üzere sunduğu tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazı ve diğer her tür içeriklerin kendisine ait olduğunu, bu içeriklerin yasaya ve genel ahlâk kurallarına aykırılığından doğabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluğunun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu hallerde, TASARIMCI’nın hiçbir şekilde sorumluluğu yoktur.

  3.5  MÜŞTERİ, TASARIMCI’nın onay için göndermiş olduğu her çalışmayı en geç 72 saat içinde uygun olup olmadığını denetleyerek TASARIMCI’ya onay verecektir. Bu süre içinde olumlu / olumsuz bir cevap verilmediği takdirde, MÜŞTERİ çalışmayı onaylamış sayılır.


  Madde 4 - TASARIMCI´nın YÜKÜMLÜLÜKLERİ

  4.1 TASARIMCI, işbu sözleşme konusu olan  ve MÜŞTERİ’nin ihtiyaç duyduğu tasarım ve yazılım hizmetini vermekle yükümlüdür.

  4.2 TASARIMCI, MÜŞTERİ´ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek hataları ve sorunları söz konusu hata ve sorunların tespitinden itibaren 24 saat içerisinde düzeltmekle yükümlüdür.

  4.3 TASARIMCI, MÜŞTERİ tarafından talep edilen ek tasarım (tasarım ve veritabanı kodlarında değişikliği gerektiren düzeltmeler ve sayfa eklemeler) için, gerekli etüdü tamamlandıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme entegre edeceğini beyan eder.

  4.4 TASARIMCI, MÜŞTERİ için hazırlanmış tasarımlar bakımından bütün olarak tasarım değişikliğini gerektirmeyen düzeltmeler için gerekli etüdü tamamladıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri sisteme edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

  4.5 Web sitesinin taslak yayımı 10 gün, bitmiş yayımı 30gün içinde yapılacaktır. TASARIMCI, MÜŞTERİ tarafından talep edilmesi durumunda daima yönetim paneli şifreleri teslim edeceğini taahhüt eder. Web sitesi ise sadece tasarımcı firmanın sunucularında barınabilmektedir.

  Madde 5 - HİZMET BEDELİ

  5.1 Hizmet bedeli ......................... TL + KDV olarak belirlenmiştir.

  5.2 MÜŞTERİ, Hizmet bedeli´nin 1/2 si iş başlangıcında peşin olarak, kalan 1/2´sini tasarım sürecinin bitiminde TASARIMCI’nın banka hesabına ödeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

  5.3 Ödemelerin yapılmaması durumunda, TASARIMCI taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya sözleşmeyi feshetmek hakkına sahiptir.

  Madde 6- HİZMET SÜRESİ VE FESİH

  6.1    İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi …………… gün olarak belirlenmiş olup bu süre TASARIMCI tarafından tasarım ve web yazılımına uygulamanın gerçekleştirilmesi için gerekli tüm dokümanların verilmesi ile başlar.  Sözleşme süresinin sona ermesinden …. gün önce tarafların bu konuda anlaşmış olması halinde hizmet süresi ücret mukabilinde uzatılır.

  6.2    Bu sözleşmenin uygulanmasında, taraflardan birinin, yüklendiği asli edimlerden veyahut sözleşmenin esaslı unsurlarından birini, zamanında ve/veya eksik ve/veya hiç ifa etmemesi halinde, diğer taraf, yazılı düzeltme bildiriminde bulunarak, ihlal eden tarafa, aykırılığın giderilmesi için, 5 işgünü süre tanır. Tanınan süre içinde sözleşmeye aykırılık giderilmediği takdirde, ihlale uğrayan taraf, sözleşmeyi tek taraflı olarak, yazılı bir ihtara gerek olmaksızın ve herhangi bir nam altında tazminat ödemek zorunda olmaksızın feshedebilir. İhlal eden taraf, ihlale uğrayan tarafın bu sebeple uğradığı her türlü zararı tazmin eder.

  Madde 7 - GİZLİLİK

  İşbu sözleşmenin ifası sırasında, taraflar sözleşme kapsamında öğrenmiş oldukları ve kamuya açık olmayan tüm bilgiler gizli bilgi mahiyetindedir. Taraflar sözleşme kapsamında öğrenmiş oldukları bu bilgileri, hiçbir suretle sözleşme amacının yerine getirilmesi dışında kullanmamayı, diğerinin yazılı izni olmaksızın doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü kişilere vermemeyi, açıklamamayı, kamuya duyurmamayı ya da bu şekilde sonuçlanacak davranışlardan kaçınmayı kabul, beyan ve taahhüt eder.


  Madde 8 – TEBLİGATLAR

  İşbu sözleşme ve uygulanması ile ilgili olarak yapılacak her türlü tebligat için, taraflar, işbu sözleşmenin 1. maddesinde yazılı adresleri, yasal ikametgah olarak belirlemişlerdir. Taraflar, bu adreslerde vaki değişiklikleri, diğer tarafa, noter kanalı veya iadeli taahhütlü mektup yolu ile bildirmedikleri takdirde, bu adreslerine yapılacak tebligatların geçerli, usulüne uygun ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

  Madde 9 – ELEKTRONİK KAYITLARIN GEÇERLİLİĞİ

  Taraflar arasında ve tarafların yetkililerince yapılan e-posta, anlık mesaj ve faks gibi elektronik yazışma kayıtları, kanunen geçerli delil sayılarak, usul hukuku bağlamında kesin ve bağlayıcı delil olarak kabul edilmiştir.

  Madde 10 - YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

  İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İSTANBUL mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 10(on) maddeden ve 3 (üç) sayfadan oluşan işbu sözleşme ......../........./........... tarihinde 2(iki) nüsha olarak düzenlenmiştir


  MÜŞTERİ
  İMZA - KAŞE

  TASARIMCI
  KAŞE - İMZA

  ( İşbu sözleşme hizmet sözleşmesi örneğidir. Yapılacak iş ve anlaşmaya göre sözleşmelerde değişiklikler doğabilir. Konu ile ilgili lütfen firma ile görüşünüz. )
   

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.
Whatsapp