Web Tasarım

Firmanızın kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile yapılan ulusal ve uluslararası ağ ortamlarında bulunan yazılım ve tasarımların tamamına web sitesi denir. Web tasarım hizmeti bu noktada sizlerin tanıtımının en iyi yapılması açısından da oldukça önemlidir.

Web tasarım hizmetini alacağınız firmayı seçerken en önemli etken çalışacağınız firmanın kurumsal bir şirket olması ve referanslarında yer alan sitelerin altlarında referans gösteren web tasarım firmasının imzasının olmasıdır. Web tasarım hizmeti alacağınız firma ile irtibat konusunda bir sıkıntı yaşamamalı ve taleplerinizi aktardığınızda zamanında dönüş alabilmeniz de önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Web sitenizde ürünlerizi, hizmetlerinizi, referanslarınızı, uygulamalarınızı, kurumsal bilgilerinizi, adresinizi ve bir çok içerik paylaşabileceğinizi unutmayın. Tanıtım aracı olarak kullanılacak olan kaliteli bir web sitesinin firmanıza katacağı faydaları düşünerek bu konuya önem vermelisiniz.

Aynı zamanda kaliteli bir web sitesi ile arama motorlarında üst sıralara gelebilir ve var olan müşterileriniz haricinde yeni müşteri portföyüne de internet üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet siteleri bir nevi 7 gün 24 saat açık olan dükkanlarınızdır.

Firmamızda yapılan web sayfalarının tamamı dinamik web sitesi diğer adıyla ” İçerik Yönetim Sistemi (Content Management System) ” tüm görsellik ve içeriğin bir yönetici tarafından güncellendiği veya değiştirildiği bir yazılımlardır. Webzane Bilişim yönetim panelleri bilgisayar kullanmasını çok az dahi bilen bir kişi tarafından yönetilebilir sistemlerdir.

Firmanıza yapacağımız Responsive Web Tasarımlar ile internet siteleriniz mobil cihaz, tablet ve bilgisayar ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan sayfalar olacaktır. Site ziyaretçilerinize her platformda rahat gezinme imkanı sağlayan internete sitelerimiz son yıllarda mobil cihazlar üzerinden giriş sayıları %50´nin üzerindedir.  İşte responsive web tasarımda bu bağlamda devreye girmekte ve sitenize gelen ziyaretçi veya müşterinizin tablet mi, mobil cihaz mı yoksa bilgisayardan mı girildiğini algılayarak sitenizin içinde bulunan resim, menü, yazı veya diğer içeriklerin boyutlarını otomatik olarak ayarlamaktadır. Google Seo Optimizasyon alanında da arama motorları responsive tasarıma sahip web sitelerini, bu özelliğe sahip olmayan web sitelerinden kesinlikle bir adım önde görmektedir. Konu hakkında geniş kapsamlı bilgi için Arama Motoru Optimizasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ticari faaliyetlerinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hızla internet tanıtım alanında bulunur ve tanınır yapmak adına profesyonel web tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz. Sitemiz üzerinden bazı web tasarım referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
 

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.
Whatsapp