Yazılım

 • Python Programlama Dili
  Python Programlama Dili Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve dilin tanıtımına dair bazı bilgileri firmamız web sitesinde siz ziyarçilerimiz ile paylaştık.
 • Java Programlama Dili
  Java Programlama Dili Hakkında Bilgilendirmelere webzane blog sistemi içerisinden detaylı bir şekilde erişebilir ve çok kullanılan programlama dilleri arasındaki bu dilin ana hatlarını öğrenebilirsiniz.
 • Arama Motoruna Uyumlu Makale Nasıl Yazılmalıdır?
  Arama Motoruna Uyumlu Makale Nasıl Yazılmalıdır? başlıklı içeriğimizi firmamızın web sitesinde yer alan içeriklerden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Lütfen okumak için resme tıklayın.
 • İnternet Bağımlıları İçin Yazılım Geliştiriliyor
  İnternet Bağımlıları İçin Yazılım Geliştiriliyor başlıklı haber ve İnternet ve teknoloji bağımlılığının önlenmesi amacıyla aileler için, çocuklarının internet ve oyun kullanımını izleyebilmelerine olanak veren yazılımlar hazırlanacak.
 • Çizgi İzleyen Robot Yarışması Tamamlandı
  İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin bilişim uygulamalarında aktif olmalarını özendirmek amacıyla düzenlenen ´Gülnihal Eğitim Kurumları Türkiye Geneli 1. Çizgi İzleyen Robot Yarışması´nda, öğrencilerin tasarladığı robotlar yarıştı.
 • Responsive Web Sitesi Yazılım Firması
  Responsive tasarım, web sitenizin esnek, duyarlı olması demektir. Sayfa tasarımınızın profesyonel css kodları yardımı ile farklı cihazlar ve ekran boyutlarında otomatik olarak şekil almasıdır.
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.