Yerel ve Ulusal En iyi Teknoloji Blogları

Yerel ve Ulusal En iyi Teknoloji Blogları

Teknoloji Blogları aracılığıyla dünyada’ki gelişmeleri ve olan bitenleri öğrenmek bizlere her zaman büyük sitelerden öğrenebileceğimiz’den daha fazla avantaj sağlıyor. Büyük ve özellikle haber siteleri gibi teknoloji haberleri paylaşan İnternet sitelerinin kullanıcı çekmek veya daha fazla kazanmak adına yaptıkları yalan haberleri ile yanlış bilgiler edinebiliyoruz. Kendisini Teknoloji Blogları üzerine adamış bazı ender yazarlar gelişmeleri bizzat yabancı kaynaklardan bire bir çevirerek bizlere aktardığı için böyle sitelerde gezinmek daha fazla keyif verici hal alıyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin en iyi teknoloji blogları üzerine bir liste hazırlama gereği duyduk. Benimde yıllarca takip ettiğim, son dönemlerde yeni keşfetme fırsatı bulduğum çok önemli siteler’de listemizde yer alıyor. Büyük ve tekel haline gelmiş sitelere yer vermek yerine böyle bir liste oluşturma sebebimi yukarıda sizlere anlatmıştım. Eğer listemizde görmek istediğiniz özel teknoloji blogları varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Teknoloji Blogları dediğimiz zaman bizlere hazır haber paylaşan sitelerden bahsetmiyoruz tabi’ki. Bilgi paylaşan çoğu site yazarının o konuyla ilgili bir bilgisi olmaması kelime kalabalığı ve kopya içerik algısından kendisini kurtaramıyor. Teknoloji Blogları ile ilgili bir liste hazırlamak istediğim için aylık takip edebileceğiniz tamamen özgün ve işe yarar gerçek bilgileri içerisinde barındıran siteleri tavsiye ediyorum.

Türkiye’nin en iyi kişisel teknoloji blogları listesinde yer alan her siteyi uzun süredir takip ettiğim ve çevreme önerdiğim özel sitelerdir. Bazı okurlarımızın bizden tavsiyeler istemesi üzerine böyle bir konu açma gereği duydum.

Türkiye’nin Teknoloji Blogları

Türkiye’nin En İyi Teknoloji Blogları Listemiz içerisinde keşfedilmeyi bekleyen kişisel bloglara yer verilmiştir. Diğer popüler siteleri zaten arama motorlarında rahatça denk gelebilir ve bulabilirsiniz.

Aorhan.com
Fundalina.com
Eroldizdar.com
Melihbayramdede.com
Evrengunlugu.net
Yavuzselim.net

Dünyanın Teknoloji Blogları

Dünyanın en iyi Teknoloji blogları listemize her büyük ve popüler siteyi eklemek yerine en doğru ve güvenilir bilgileri sunan siteleri tercih ettim.

Thenextweb.com
Wired.com
Gizmodo.com
Technorati.com
VentureBeat.com

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Evliya Hoca Sokak No:2/1 Üsküdar / İSTANBUL
TELEFON
E-MAİL
0216 553 67 03
İş günleri 09:00 - 19:30
Çalışma saatleri dışında arama talebinde bulunabilirsiniz.